بیش از ۱۲ هزار تن چای از ابتدای امسال صادر شده است

تولید نفت ایران بعد از تحریم‌ها به سطح قبل بازمی‌گردد / بازگشت کارت سوخت جدی است

بازدید رییس شورای شهر رشت از آسفالت سطح منطقه یک شهر رشت

گیلان در بحث شهرسازی از سرآمدهای کشور است

انعقاد قرارداد طراحی، ساخت، تجهیز و بهره برداری شهربازی پارک قدس رشت

نوبخت: درآمد حاصل از حذف یارانه پردرآمدها صرف هزینه های عمرانی استان می شود

ارائه بسته‌های متنوع گردشگری توسط هتلداران رونق کسب و کار را به دنبال دارد

بررسی مباحث فنی اجرای طرح تراموا در رشت

ذخیره ۳۰۸ میلیون متر مکعبی آب در پشت سد سفیدرود

جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در رشت/ آغاز فعالیت پلیس ساختمان

تصویب دستورالعمل طرح ساماندهی آب بندان‌های گیلان

برگزاری جلسه کمیته درآمدی در منطقه یک شهرداری

کد خبر: 48344 | تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰:۴۸ - سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت:‌

نمایشگاه تخصصی الکامپ گیلان در رشت برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت:‌ دوازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ گیلان ششم تا نهم آذر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان برگزار می‌شود.

آیت کاظم‌زاده هریس اظهار داشت:‌ دوازدهمین دوره نمایشگاه کامپیوتر تحت عنوان “الکامپ گیلان” ششم تا نهم آذرماه به‌مدت چهار روز متوالی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان واقع در جاده رشت به سمت تهران برگزار می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان عنوان کرد:‌ نمایشگاه الکامپ گیلان توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان و در حوزه‌ رایانه، الکترونیک، فناوری اطلاعات، ماشین‌های اداری، سیستم‌های مخابراتی، هوشمند‌سازی، دولت الکترونیک، استارت آپ‌ها و موبایل برگزار می‌شود.

کاظم‌زاده هریس از برپایی ۵۰ غرفه‌ در دوازدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان خبر داد و افزود: این غرفه‌ها از استان‌های گیلان و تهران و با شرکت ارگان‌های دولتی،‌ پارک‌ علم و فناوری،‌ سازمان فنی و حرفه‌ای،‌ گمرک،‌ آموزش و پرورش،‌ شرکت‌های استارتاپی و نظایر این برپا شده‌اند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ گیلان توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان برگزار می‌شود عنوان کرد: عرضه و معرفی آخرین دستاوردهای رایانه‌ای، تجارت الکترونیک، سیستم‌های امنیت تصویری و تبادل و توسعه دانش فنی گیلان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان بیان داشت:‌ با توجه به اینکه گیلان برای دوازدهمین سال اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی الکامپ کرده است بنابراین امیدواریم همانند سنوات گذشته، شاهد حضور و استقبال خوب مردم استان و علاقمندان از این نمایشگاه باشیم.

کاظم‌زاده هریس ساعات بازدید نمایشگاه الکامپ گیلان را ۱۶ تا ۲۱ اعلام کرد و اظهار داشت: علاقمندان برای حضور و بازدید از دوازدهمین دوره نمایشگاه کامپیوتر گیلان در روزهای ششم تا نهم آذر و در ساعات اعلام شده می‌توانند از آخرین دستاوردهای به نمایش گذاشته در این نمایشگاه دیدن کنند.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه