ذخیره آب سد سفید رود از مرز ۶۰۰ میلیون مترمکعب گذشت

طرح تشویقی بهار تا بهار شهرداری رشت

افتتاح جا‌به‌جایی تیرهای برق توسط شهرداری املش!

افتتاح دو پروژه صنعتی و ورزشی در شهرستان رشت

 آزادراه “امام‌زاده هاشم” به “بندرانزلی” احداث می‌شود

ایجاد شهرک حمل و نقل در کنار بارانداز ریلی آستارا اهمیت ویژه دارد /فرمانداران مکلف به معرفی پروژه های اقتصادی اشتغالزا هستند

تمام مطالبات چایکاران گیلان و مازندران پرداخت شد

افتتاح پروژه های شهرستان آستارا به ارزش ۱۰ میلیارد تومان با حضور استاندار گیلان

افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی با حضور معاون استاندار در ماسال

توسعه زیرساخت های روستایی مانع از مهاجرت به شهرها می شود

پیوند بیشتر با کشورهای همسایه، با بهره گیری از ظرفیت تجاری کاسپین

برگزاری شصتمین جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان گیلان

کد خبر: 48344 | تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰:۴۸ - سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت:‌

نمایشگاه تخصصی الکامپ گیلان در رشت برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت:‌ دوازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ گیلان ششم تا نهم آذر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان برگزار می‌شود.

آیت کاظم‌زاده هریس اظهار داشت:‌ دوازدهمین دوره نمایشگاه کامپیوتر تحت عنوان “الکامپ گیلان” ششم تا نهم آذرماه به‌مدت چهار روز متوالی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان واقع در جاده رشت به سمت تهران برگزار می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان عنوان کرد:‌ نمایشگاه الکامپ گیلان توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان و در حوزه‌ رایانه، الکترونیک، فناوری اطلاعات، ماشین‌های اداری، سیستم‌های مخابراتی، هوشمند‌سازی، دولت الکترونیک، استارت آپ‌ها و موبایل برگزار می‌شود.

کاظم‌زاده هریس از برپایی ۵۰ غرفه‌ در دوازدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان خبر داد و افزود: این غرفه‌ها از استان‌های گیلان و تهران و با شرکت ارگان‌های دولتی،‌ پارک‌ علم و فناوری،‌ سازمان فنی و حرفه‌ای،‌ گمرک،‌ آموزش و پرورش،‌ شرکت‌های استارتاپی و نظایر این برپا شده‌اند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ گیلان توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان برگزار می‌شود عنوان کرد: عرضه و معرفی آخرین دستاوردهای رایانه‌ای، تجارت الکترونیک، سیستم‌های امنیت تصویری و تبادل و توسعه دانش فنی گیلان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان بیان داشت:‌ با توجه به اینکه گیلان برای دوازدهمین سال اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی الکامپ کرده است بنابراین امیدواریم همانند سنوات گذشته، شاهد حضور و استقبال خوب مردم استان و علاقمندان از این نمایشگاه باشیم.

کاظم‌زاده هریس ساعات بازدید نمایشگاه الکامپ گیلان را ۱۶ تا ۲۱ اعلام کرد و اظهار داشت: علاقمندان برای حضور و بازدید از دوازدهمین دوره نمایشگاه کامپیوتر گیلان در روزهای ششم تا نهم آذر و در ساعات اعلام شده می‌توانند از آخرین دستاوردهای به نمایش گذاشته در این نمایشگاه دیدن کنند.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه