مهلت تخفیف ویژه ترخیص خودروهای توقیفی در گیلان فقط تا پنج روز دیگر

گزارش تصویری از حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و خانواده ایثارگران شهرداری رشت در مزار شهدا

رودخانه های گوهر رود و زرجوب، پسماند و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است

با همدلی مثبت میان نهادها و دستگاه‌های مختلف استان، فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری در گیلان ایجاد شده است/ جذب گسترده از گذشته مانع پویایی شهرداری‌ها شده است

جزئیات نرخ ۱۴ محصول لبنی

مرحله سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری واریز شد

گزارش تصویری مراسم معارفه ناصر حاج محمدی شهردار رشت و تودیع سرپرست شهرداری و شهردار سابق

ضرورت حرکت در چهارچوب قانون/ قدردانی از مجموعه کارکنان شهرداری طی ۱۱ ماه کار سخت/ شهرداری ملک همگان است/ رشت مهد نخبگان است

تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

کد خبر: 48982 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۵۰ - سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

در شصت و هشتمین جلسه شورا؛

گلایه عبدالهی از بداخلاقی ها

عصر دیروز در شصت و هشتمین جلسه شورا حامد عبدالهی، عضو شورای شهر رشت، اظهار داشت: قصد صحبت نداشتم ولی برخی ابهامات در افکار عمومی بی جواب مانده است.
وی افزود: معتقدم آنچه به من می رسد، رحمتی از جانب خداست و آنچه نمی رسد، حکمت است و اگر بخواهم در برابر مشیت الهی پافشاری کنم، قهر الهی را در پی دارد.
عضو شورا با ابراز تاسف از بداخلاقی هایی که در این مدت از سوی برخی دوستان صورت گرفته، افزود: این دو ماه آزمون و تجربه بزرگی برایم بود تا همه زندگی و منافع مادی و معنوی خود را به پای دوستان نگذارم.
فهمیدم برخی آدمها به مثابه برگ درخت بسته به شرایط رنگ عوض می کنند، برخی رفقا که ادعای دوستی دارند و به ایشان تکیه داشتم، همچون شاخه درخت شکسته و بنده را بزمین زدند اما در این آزمون انسان های ریشه داری را شناختم که در این ۴۰ سال زندگی هیچگونه رابطه سیاسی و اقتصادی و معنوی با من نداشتند ولی استوار و با اخلاق عمل کردند.
عبدالهی با بیان اینکه این تجربه تلخ را فراموش نمیکنم، ابراز کرد: همه بدی ها را می بخشم ولی فراموش نمیکنم و میدانم خدا ناظر به عملکرد همه است.
عضو شورا بیان داشت: خسته نباشید می گویم به دوستانی که بخود زحمت دادند تا گزارش علیه من دهند. اگر بخودم می گفتند، اطلاعات خود را به ایشان می دادم. زندگی مالی، شخصی و اجتماعی بنده مشخص است و تشکر میکنم از همکاران با ریشه ای که بزرگی را بمن آموختند و رسانه هایی که با من همراهی کردند.
عبدالهی افزود: دریافت بیش از ۴۰۰ پیامک ابراز تاسف و همدلی از شهروندان و همکاران برای بنده کافی است اما در دوستی های خود تجدید نظر خواهم کرد.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه