موافقین و مخالفین کاهش بودجه سال آتی شهرداری رشت

عاقل منش خواستار راه اندازی اداره “رشت شهر دوستدار کودک ” در شهرداری رشت شد

اعتراض بهراد ذاکری به نصب بنر برای اخذ مجوز موسیقی خیابانی

توانمندسازی نیروی انسانی مهمترین نیازمندی در حوزه گردشگری است

 پیشرفت در زندان با ایجاد وحدت در کارگروهی و انسجام سازمانی صورت می پذیرد

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت

ابنیه و تاسیسات برای جانبازان و معلولان مناسب سازی شود

قدردانی از آتش نشانان تولم شهر به مناسبت سالروز حادثه تلخ پلاسکو

ارائه لایحه بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت به شورای اسلامی رشت

تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

در ایران، رسانه آزاد نداریم /اولین فیلترینگ از زمان پهلوی اول شروع شد/ نمی توان با خواست عمومی مردم مبارزه کرد؛ نه درست است، نه مشروع و نه قانونی

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

کد خبر: 48982 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۵۰ - سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

در شصت و هشتمین جلسه شورا؛

گلایه عبدالهی از بداخلاقی ها

عصر دیروز در شصت و هشتمین جلسه شورا حامد عبدالهی، عضو شورای شهر رشت، اظهار داشت: قصد صحبت نداشتم ولی برخی ابهامات در افکار عمومی بی جواب مانده است.
وی افزود: معتقدم آنچه به من می رسد، رحمتی از جانب خداست و آنچه نمی رسد، حکمت است و اگر بخواهم در برابر مشیت الهی پافشاری کنم، قهر الهی را در پی دارد.
عضو شورا با ابراز تاسف از بداخلاقی هایی که در این مدت از سوی برخی دوستان صورت گرفته، افزود: این دو ماه آزمون و تجربه بزرگی برایم بود تا همه زندگی و منافع مادی و معنوی خود را به پای دوستان نگذارم.
فهمیدم برخی آدمها به مثابه برگ درخت بسته به شرایط رنگ عوض می کنند، برخی رفقا که ادعای دوستی دارند و به ایشان تکیه داشتم، همچون شاخه درخت شکسته و بنده را بزمین زدند اما در این آزمون انسان های ریشه داری را شناختم که در این ۴۰ سال زندگی هیچگونه رابطه سیاسی و اقتصادی و معنوی با من نداشتند ولی استوار و با اخلاق عمل کردند.
عبدالهی با بیان اینکه این تجربه تلخ را فراموش نمیکنم، ابراز کرد: همه بدی ها را می بخشم ولی فراموش نمیکنم و میدانم خدا ناظر به عملکرد همه است.
عضو شورا بیان داشت: خسته نباشید می گویم به دوستانی که بخود زحمت دادند تا گزارش علیه من دهند. اگر بخودم می گفتند، اطلاعات خود را به ایشان می دادم. زندگی مالی، شخصی و اجتماعی بنده مشخص است و تشکر میکنم از همکاران با ریشه ای که بزرگی را بمن آموختند و رسانه هایی که با من همراهی کردند.
عبدالهی افزود: دریافت بیش از ۴۰۰ پیامک ابراز تاسف و همدلی از شهروندان و همکاران برای بنده کافی است اما در دوستی های خود تجدید نظر خواهم کرد.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه