چالشی‌ترین تصمیم اقتصادی دولت در سال ۹۷ چه بود؟

معاون اول رییس‌جمهور، مناف هاشمی استاندار گلستان را برکنار کرد

تجهیز ۳۶۶ مراکز اقامتی در رشت برای پذیرایی از مسافران نوروزی

مکان های نصب چادر و اسکان مسافر در رشت اعلام شد

احتمال وقوع سونامی در گیلان وجود ندارد

در سالی که گذشت کدام فناوری‌ها از همه عجیب‌تر بودند؟

وظیفه خودمان می دانیم مشکلات مردم را کم کنیم

عیدی مخابرات به مشترکین تلفن ثابت

فهرست خدمت رسانی بانک‌ها و بیمه‌ها در ایام نوروز

راه آهن موجب توسعه و بهبود اقتصادی است

یک فروند کشتی در بندر شهید رجایی غرق شد

توجه به حوزه‌های خدماتی اولویت سال ۹۸ شورای شهر رشت است

کد خبر: 48982 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۵۰ - سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

در شصت و هشتمین جلسه شورا؛

گلایه عبدالهی از بداخلاقی ها

عصر دیروز در شصت و هشتمین جلسه شورا حامد عبدالهی، عضو شورای شهر رشت، اظهار داشت: قصد صحبت نداشتم ولی برخی ابهامات در افکار عمومی بی جواب مانده است.
وی افزود: معتقدم آنچه به من می رسد، رحمتی از جانب خداست و آنچه نمی رسد، حکمت است و اگر بخواهم در برابر مشیت الهی پافشاری کنم، قهر الهی را در پی دارد.
عضو شورا با ابراز تاسف از بداخلاقی هایی که در این مدت از سوی برخی دوستان صورت گرفته، افزود: این دو ماه آزمون و تجربه بزرگی برایم بود تا همه زندگی و منافع مادی و معنوی خود را به پای دوستان نگذارم.
فهمیدم برخی آدمها به مثابه برگ درخت بسته به شرایط رنگ عوض می کنند، برخی رفقا که ادعای دوستی دارند و به ایشان تکیه داشتم، همچون شاخه درخت شکسته و بنده را بزمین زدند اما در این آزمون انسان های ریشه داری را شناختم که در این ۴۰ سال زندگی هیچگونه رابطه سیاسی و اقتصادی و معنوی با من نداشتند ولی استوار و با اخلاق عمل کردند.
عبدالهی با بیان اینکه این تجربه تلخ را فراموش نمیکنم، ابراز کرد: همه بدی ها را می بخشم ولی فراموش نمیکنم و میدانم خدا ناظر به عملکرد همه است.
عضو شورا بیان داشت: خسته نباشید می گویم به دوستانی که بخود زحمت دادند تا گزارش علیه من دهند. اگر بخودم می گفتند، اطلاعات خود را به ایشان می دادم. زندگی مالی، شخصی و اجتماعی بنده مشخص است و تشکر میکنم از همکاران با ریشه ای که بزرگی را بمن آموختند و رسانه هایی که با من همراهی کردند.
عبدالهی افزود: دریافت بیش از ۴۰۰ پیامک ابراز تاسف و همدلی از شهروندان و همکاران برای بنده کافی است اما در دوستی های خود تجدید نظر خواهم کرد.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه