مهلت تخفیف ویژه ترخیص خودروهای توقیفی در گیلان فقط تا پنج روز دیگر

گزارش تصویری از حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و خانواده ایثارگران شهرداری رشت در مزار شهدا

رودخانه های گوهر رود و زرجوب، پسماند و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است

با همدلی مثبت میان نهادها و دستگاه‌های مختلف استان، فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری در گیلان ایجاد شده است/ جذب گسترده از گذشته مانع پویایی شهرداری‌ها شده است

جزئیات نرخ ۱۴ محصول لبنی

مرحله سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری واریز شد

گزارش تصویری مراسم معارفه ناصر حاج محمدی شهردار رشت و تودیع سرپرست شهرداری و شهردار سابق

ضرورت حرکت در چهارچوب قانون/ قدردانی از مجموعه کارکنان شهرداری طی ۱۱ ماه کار سخت/ شهرداری ملک همگان است/ رشت مهد نخبگان است

تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

کد خبر: 49081 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۴:۵۱ - شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان:

تردد در محورهای کوهستانی استان گیلان بدون زنجیر چرخ ممنوع شد

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بارش برف در برخی از محورهای مواصلاتی استان گیلان گفت:‌ تردد در محورهای کوهستانی استان گیلان بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان عنوان کرد: به جز ممنوعیت تردد در محورهای کوهستانی استان که بدون زنجیر چرخ ممنوع است در سایر محورهای گیلان نیز فعلاً نیازی به بستن زنجیر چرخ نیست اما همراه داشتن آن الزامی است.

محمدپور از وقوع چند مشکل ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی گیلان خبر داد و تصریح کرد: پلیس راه استان گیلان و نیروهای راهداری بلافاصله در صحنه حاضر شدند و نسبت به کمک به افراد و خودروهای در راه مانده اقدام کردند.

وی با بیان اینکه چند خودرو به علت عدم پاکسازی جاده شب گذشته در محور ماسوله دچار مشکل شده بودند افزود: در محور سیاهکل به دیلمان نیز در اتفاقی مشابه چند خودرو به علت بارش برف با مشکل مواجه بودند که کمک‌های لازم به آن‌ها ارائه شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از بارش برف در گردنه حیران خبر داد و عنوان کرد: در حال حاضر محور اسالم به خلخال نیز با بارش برف مواجه است و تردد در سایر محورهای گیلان به‌علت بارش متناوب برف و باران و لغزندگی با احتیاط انجام می‌شود.

محمدپور با تأکید بر اینکه محور پونل به خلخال همچنان بسته است و تردد در آن جریان ندارد خاطرنشان کرد: از تمام رانندگان خودروها و وسائل نقلیه انتظار داریم به هنگام تردد در محورهای گیلان به توصیه‌های پلیس توجه کنند تا مشکلی برای آن‌ها ایجاد نشود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه