۴۷۰۰ میلیارد تومان تفاهم‌نامه در سفر رئیس جمهور به گیلان امضاء شد

۲۰۰ هزار تومان‌های کارکنان چه شد؟

احیای رودخانه‌های رشت اعتبار کلان می‌خواهد

تیم کیک بوکسینگ واکو گیلان قهرمان ایران شد

یار و یاور جمهوری اسلامی بودم | دم من گرم که وام گرفتم و برای ورزش کشور هزینه کردم

علی کریمی چک‌های سپیدرود را پاس نمی‌کند/نظرمحمدی چک اسطوره را برگشت زد

مدیران شهرستان رشت مرخصی‌های خود را به بعد از تعطیلات موکول کنند

هرگز عسل را با این مواد غذایی نخورید!

یادداشت استاندار گیلان در ویژه نامه نوروز ۹۸ روزنامه اعتماد

پرداخت سود سهام عدالت کارمندان و بازنشستگان به سال آینده موکول شد

مجازات افشای اسرار بیماران

در طول روز چقدر آب بنوشیم که سالم بمانیم؟

کد خبر: 49115 | تاریخ انتشار: ۲۱:۵۶:۰۶ - یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

در پى نشر اخبار كذب توسط مربى تيم بوكس جوانان آذربايجان شرقى: د

دروغ پراکنى هاى مربى تیم بوکس جوانان آذربایجان شرقى پیگیرى قانونى خواهد شد

پس از انعکاس اخبار کذب مبنى بر حواشى ایجاد شده پس از دیدار وزن ۶٩ کیلوگرم بین دو بوکسور گیلان و آذربایجان شرقى، روابط عمومى هیئت بوکس استان گیلان به جهت تنویر افکار عمومى توضیحاتى در این زمینه صادر کرد.
پس از دیدار بوکس وزن ۶٩ کیلوگرم بین دو بوکسور گیلان و آذربایجان شرقى که با آراى قاطع داوران به سود بوکسور گیلانى خاتمه یافت، زمانى که بوکسور بازنده در حال خروج از رینگ بود، مربى آذربایجان به سویش حمله برد و با ضرب و شتم شدید بوکسور خود و کشیدن و پاره کردن لباسش، مانع از خروج وى از رینگ گردید که با اعتراض مسئولین برگزار کننده رقابت مواجه شد و زمانى که نیروى انتظامى در پایین رینگ از وى درخواست نمودند تا جهت جلوگیرى از ایجاد تشنج در بین تماشاگران، رینگ را ترک نماید و به صورت قانونى پیگیر اعتراضات خود باشد، با پرتاب بطرى آب به سوى نیروى انتظامى و پرتاب مشت و لگد به سوى آن ها، باعث ایجاد جو ملتهب در سالن گردید. به طورى که کنترل اوضاع بسیار دشوار گردید و حدود ٢۵ دقیقه در بازى ها وقفه ایجاد گردید.
سپس جهت جلوگیرى از اتفاقات جبران ناپذیر، یکى از پیشکسوتان حاضر در محل مسابقه به بالاى رینگ رفت تا وى را به پایین هدایت نماید که باز هم با سماجت و فحاشى وى روبرو گردید به طورى که مربى آذربایجان به وى حمله ور شد که با دخالت تعدادى از مسئولین و همچنین نیروى محترم انتظامى قائله ختم به خیر شد.
اما نکته ى جالب این اتفاق، واژگون جلوه داده شدن کل ماجرا در رسانه ها بود.
در یکى خبرگزارى ها از سوى مربى آذربایجان شرقى عنوان گردیده که در حین این اتفاقات توهین هاى نژادپرستانه صورت پذیرفته که روابط عمومى هیئت بوکس استان گیلان ضمن تکذیب این موضوع حق پیگیرى قانونى این خبر کاملا کذب و بى اساس را براى خود محفوظ دانسته و قطعا با تمام توان پیگیر این ادعاى شرم آور خواهد بود.
استان گیلان و شهرستان رشت از دیرباز مهد فرهنگ و ادب بوده و فرزندان دیار میرزا همواره هموطنان آذرى زبان خود را همچون برادران و خواهران خود دانسته و هیچ فرد و گروهى تحت هیچ عنوانى توانایى ایجاد اختلاف بین این دو را نداشته و نخواهد داشت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه