موافقین و مخالفین کاهش بودجه سال آتی شهرداری رشت

عاقل منش خواستار راه اندازی اداره “رشت شهر دوستدار کودک ” در شهرداری رشت شد

اعتراض بهراد ذاکری به نصب بنر برای اخذ مجوز موسیقی خیابانی

توانمندسازی نیروی انسانی مهمترین نیازمندی در حوزه گردشگری است

 پیشرفت در زندان با ایجاد وحدت در کارگروهی و انسجام سازمانی صورت می پذیرد

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت

ابنیه و تاسیسات برای جانبازان و معلولان مناسب سازی شود

قدردانی از آتش نشانان تولم شهر به مناسبت سالروز حادثه تلخ پلاسکو

تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

تعامل خوبی بین مجموعه دولت و کمیته امداد وجود دارد

تخفیف ۸۵ درصدی هزینه های درمان ناباروری زوجین در گیلان

کد خبر: 49115 | تاریخ انتشار: ۲۱:۵۶:۰۶ - یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

در پى نشر اخبار كذب توسط مربى تيم بوكس جوانان آذربايجان شرقى: د

دروغ پراکنى هاى مربى تیم بوکس جوانان آذربایجان شرقى پیگیرى قانونى خواهد شد

پس از انعکاس اخبار کذب مبنى بر حواشى ایجاد شده پس از دیدار وزن ۶٩ کیلوگرم بین دو بوکسور گیلان و آذربایجان شرقى، روابط عمومى هیئت بوکس استان گیلان به جهت تنویر افکار عمومى توضیحاتى در این زمینه صادر کرد.
پس از دیدار بوکس وزن ۶٩ کیلوگرم بین دو بوکسور گیلان و آذربایجان شرقى که با آراى قاطع داوران به سود بوکسور گیلانى خاتمه یافت، زمانى که بوکسور بازنده در حال خروج از رینگ بود، مربى آذربایجان به سویش حمله برد و با ضرب و شتم شدید بوکسور خود و کشیدن و پاره کردن لباسش، مانع از خروج وى از رینگ گردید که با اعتراض مسئولین برگزار کننده رقابت مواجه شد و زمانى که نیروى انتظامى در پایین رینگ از وى درخواست نمودند تا جهت جلوگیرى از ایجاد تشنج در بین تماشاگران، رینگ را ترک نماید و به صورت قانونى پیگیر اعتراضات خود باشد، با پرتاب بطرى آب به سوى نیروى انتظامى و پرتاب مشت و لگد به سوى آن ها، باعث ایجاد جو ملتهب در سالن گردید. به طورى که کنترل اوضاع بسیار دشوار گردید و حدود ٢۵ دقیقه در بازى ها وقفه ایجاد گردید.
سپس جهت جلوگیرى از اتفاقات جبران ناپذیر، یکى از پیشکسوتان حاضر در محل مسابقه به بالاى رینگ رفت تا وى را به پایین هدایت نماید که باز هم با سماجت و فحاشى وى روبرو گردید به طورى که مربى آذربایجان به وى حمله ور شد که با دخالت تعدادى از مسئولین و همچنین نیروى محترم انتظامى قائله ختم به خیر شد.
اما نکته ى جالب این اتفاق، واژگون جلوه داده شدن کل ماجرا در رسانه ها بود.
در یکى خبرگزارى ها از سوى مربى آذربایجان شرقى عنوان گردیده که در حین این اتفاقات توهین هاى نژادپرستانه صورت پذیرفته که روابط عمومى هیئت بوکس استان گیلان ضمن تکذیب این موضوع حق پیگیرى قانونى این خبر کاملا کذب و بى اساس را براى خود محفوظ دانسته و قطعا با تمام توان پیگیر این ادعاى شرم آور خواهد بود.
استان گیلان و شهرستان رشت از دیرباز مهد فرهنگ و ادب بوده و فرزندان دیار میرزا همواره هموطنان آذرى زبان خود را همچون برادران و خواهران خود دانسته و هیچ فرد و گروهى تحت هیچ عنوانى توانایى ایجاد اختلاف بین این دو را نداشته و نخواهد داشت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه