بحث زیست محیطی یکی از معضلات محل دفن زباله سراوان است/ ضرورت تعامل و همکاری همه جانبه های دستگاه های زیرساختی با شهرداری در بحث پسماند/ ضرورت احداث و آغاز به کار تصفیه خانه تا قبل از فصل بارندگی

از کجا بفهمیم دیابت نوع یک داریم یا نه؟

کاهش زباله های خشک رشت به دلیل افزایش زباله گردها / کاهش ۱۵۰ تنی تولید روزانه زباله

وقتی متولیان پاسخگو نیستند

واکنش فرمانده سپاه به ادعای مین‌گذاری ایران در عمان

نام ۷ بانوی وزنه‌بردار ایران در لیست اولیه مسابقات جهانی

نصب تجهیزات ترافیکی مورد نیاز در سطح شهر رشت

عدم رسیدگی شهرداری لاهیجان به فضای سبز شهری

ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان

بازدید ناصر حاج محمدی شهردار رشت از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به منظور بررسی پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

کاسبی پررونق راه آهن از جوانان جویای کار گیلانی

کد خبر: 49153 | تاریخ انتشار: ۱۱:۱۲:۳۳ - سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل امور مالیاتی گیلان خبر داد:

۱۵ دی؛ آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: مشمولین مالیات بر ارزش افزوده می توانند اظهارنامه خود را از طریق سامانه «www.evat.ir» تا ۱۵ دی ارائه کنند.

جواد انوری با بیان اینکه پانزدهم دی ماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز ۹۷ می باشد، گفت: مشمولین مالیات بر ارزش افزوده می توانند اظهارنامه خود را از طریق سامانه «www.evat.ir» ارائه نمایند.

وی افزود: آن دسته از مودیان که نسبت به ثبت اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خود در موعد مقرر اقدام ننمایند مشمول جریمه خواهند شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان خاطرنشان کرد: از طریق جراید استانی، تبلیغات محیطی و ارسال پیامک تلاش شده است که به بهترین شکل این مسئله به اطلاع مودیان مالیات بر ارزش افزوده رسانده شود تا افراد به واسطه عدم اطلاع متضرر نگردند.

این مقام مسئول، با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۵۳۲ اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده در دوره بهار ۹۷ تسلیم شده است، عنوان کرد: این میزان برای دوره تابستان ۱۴ هزار و ۵۲۸ اظهارنامه بوده است.

وی از ارائه بیش از ۴ هزار اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز تاکنون خبر داد و گفت: طی هشت ماهه نخست امسال بیش از یکصد میلیارد تومان به حساب شهرداری ها، حدود ۴۶ میلیارد تومان به حساب دهیاری ها و افزون بر ۲٫۵ میلیارد تومان به حساب فرمانداری های استان از محل عوارض ارزش افزوده واریز شده است که در مجموع ۱۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان می باشد و نسبت به سال گذشته ۴۸٫۵ میلیارد تومان افزایش دارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه