موافقین و مخالفین کاهش بودجه سال آتی شهرداری رشت

عاقل منش خواستار راه اندازی اداره “رشت شهر دوستدار کودک ” در شهرداری رشت شد

اعتراض بهراد ذاکری به نصب بنر برای اخذ مجوز موسیقی خیابانی

توانمندسازی نیروی انسانی مهمترین نیازمندی در حوزه گردشگری است

 پیشرفت در زندان با ایجاد وحدت در کارگروهی و انسجام سازمانی صورت می پذیرد

آغاز عملیات انتقال ایستگاه عوارضی آزاد راه، از امام‌زاده هاشم به لوشان در ورودی استان

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت

ابنیه و تاسیسات برای جانبازان و معلولان مناسب سازی شود

قدردانی از آتش نشانان تولم شهر به مناسبت سالروز حادثه تلخ پلاسکو

تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

تعامل خوبی بین مجموعه دولت و کمیته امداد وجود دارد

کد خبر: 49233 | تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴:۳۵ - پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان:

پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان بر لزوم پرداخت مطالبات کارگری تاکید کرد و گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

 جلسه کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با حضور سید محمدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر کمیسیون کارگری شواری تأمین استان ، سرپرست فرمانداری رضوانشهر، اعضای شورای تأمین و مدیرعامل شرکت شفارود و اعضای حوزه کارگری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای حوزه کارگری شهرستان در پرداخت مطالبات کارگری که مورد تأکید استاندار است ، گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

سید جلال سید محمدی بیان داشت: با توجه به پایان سال و در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی لازم است توجه ویژه به حوزه کارگری داشته باشیم و مشکلات آنها را رصد و مرتفع کنیم زیرا دشمنان انقلاب از بسترهای قانونی مطالبات کارگران به نفع خود استفاده نموده و سعی دارند با سوء استفاده از آنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

سید محمدی در ادامه گفت: جلسه کمسیون کارگری استان با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مدیران شرکت ها جهت بررسی مشکلات شرکت های سطح شهرستان های رضوانشهر و تالش برنامه ریزی و برگزار خواهد شد تا تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات شرکت های مربوطه اتخاذ شود.

 سرپرست فرمانداری رضوانشهر نیز در ادامه حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری را از اهداف تشکیل کمیسیون کارگری دانست و گفت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم ،از همین رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

محمد مهدی مظفری بر ضرورت شناسایی و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است که در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور را بر عهده دارند.

رئیس کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با بیان مشکلات حوزه کارگری شهرستان، خواستار حمایت مسئولین استانی و مجمع نمایندگان استان گیلان درمجلس شورای اسلامی از بنگاه های بزرگ کارگری این شهرستان شامل چوکا ، جنگل شفارود و همچنین پروژه عظیم سد شفارود با هدف برطرف نمودن رفع موانع موجود در مسیر توسعه، تولید و رونق اقتصادی در این مجموعه ها شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه