گزارش تصویری حضور شهردار رشت، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری در رژه خودرویی بسیج ملی کنترل فشار خون

از کارگاه های آموزشی و آزمایشات پزشکی تا سم پاشی و عفونت زدایی گورستان

نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

ماده‌ای اعتیاد آور و خطرناک که بیخ گوش مردم خرید و فروش می‌شود

ضرورت آموزش پذیری پرسنل شهرداری رشت/ اخذ آزمون نانوشته از کارکنان شهرداری

هیچ کس نمیتواند خود را جای شهدا قرار دهد، آنان با گذشت از جان خود فرصتی فراهم کردند که ما امروز با آرامش در این مکان معنوی قرار بگیریم

روستای قاسم‌آباد گیلان ثبت جهانی یونسکو می‌شود

مهلت تخفیف ویژه ترخیص خودروهای توقیفی در گیلان فقط تا پنج روز دیگر

گزارش تصویری از حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و خانواده ایثارگران شهرداری رشت در مزار شهدا

رودخانه های گوهر رود و زرجوب، پسماند و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است

با همدلی مثبت میان نهادها و دستگاه‌های مختلف استان، فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری در گیلان ایجاد شده است/ جذب گسترده از گذشته مانع پویایی شهرداری‌ها شده است

جزئیات نرخ ۱۴ محصول لبنی

کد خبر: 49233 | تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴:۳۵ - پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان:

پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان بر لزوم پرداخت مطالبات کارگری تاکید کرد و گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

 جلسه کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با حضور سید محمدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر کمیسیون کارگری شواری تأمین استان ، سرپرست فرمانداری رضوانشهر، اعضای شورای تأمین و مدیرعامل شرکت شفارود و اعضای حوزه کارگری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای حوزه کارگری شهرستان در پرداخت مطالبات کارگری که مورد تأکید استاندار است ، گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

سید جلال سید محمدی بیان داشت: با توجه به پایان سال و در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی لازم است توجه ویژه به حوزه کارگری داشته باشیم و مشکلات آنها را رصد و مرتفع کنیم زیرا دشمنان انقلاب از بسترهای قانونی مطالبات کارگران به نفع خود استفاده نموده و سعی دارند با سوء استفاده از آنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

سید محمدی در ادامه گفت: جلسه کمسیون کارگری استان با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مدیران شرکت ها جهت بررسی مشکلات شرکت های سطح شهرستان های رضوانشهر و تالش برنامه ریزی و برگزار خواهد شد تا تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات شرکت های مربوطه اتخاذ شود.

 سرپرست فرمانداری رضوانشهر نیز در ادامه حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری را از اهداف تشکیل کمیسیون کارگری دانست و گفت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم ،از همین رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

محمد مهدی مظفری بر ضرورت شناسایی و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است که در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور را بر عهده دارند.

رئیس کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با بیان مشکلات حوزه کارگری شهرستان، خواستار حمایت مسئولین استانی و مجمع نمایندگان استان گیلان درمجلس شورای اسلامی از بنگاه های بزرگ کارگری این شهرستان شامل چوکا ، جنگل شفارود و همچنین پروژه عظیم سد شفارود با هدف برطرف نمودن رفع موانع موجود در مسیر توسعه، تولید و رونق اقتصادی در این مجموعه ها شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه