چالشی‌ترین تصمیم اقتصادی دولت در سال ۹۷ چه بود؟

معاون اول رییس‌جمهور، مناف هاشمی استاندار گلستان را برکنار کرد

تجهیز ۳۶۶ مراکز اقامتی در رشت برای پذیرایی از مسافران نوروزی

مکان های نصب چادر و اسکان مسافر در رشت اعلام شد

احتمال وقوع سونامی در گیلان وجود ندارد

در سالی که گذشت کدام فناوری‌ها از همه عجیب‌تر بودند؟

وظیفه خودمان می دانیم مشکلات مردم را کم کنیم

عیدی مخابرات به مشترکین تلفن ثابت

فهرست خدمت رسانی بانک‌ها و بیمه‌ها در ایام نوروز

راه آهن موجب توسعه و بهبود اقتصادی است

یک فروند کشتی در بندر شهید رجایی غرق شد

توجه به حوزه‌های خدماتی اولویت سال ۹۸ شورای شهر رشت است

کد خبر: 49233 | تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴:۳۵ - پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان:

پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان بر لزوم پرداخت مطالبات کارگری تاکید کرد و گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

 جلسه کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با حضور سید محمدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر کمیسیون کارگری شواری تأمین استان ، سرپرست فرمانداری رضوانشهر، اعضای شورای تأمین و مدیرعامل شرکت شفارود و اعضای حوزه کارگری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این نشست مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای حوزه کارگری شهرستان در پرداخت مطالبات کارگری که مورد تأکید استاندار است ، گفت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی باشد.

سید جلال سید محمدی بیان داشت: با توجه به پایان سال و در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی لازم است توجه ویژه به حوزه کارگری داشته باشیم و مشکلات آنها را رصد و مرتفع کنیم زیرا دشمنان انقلاب از بسترهای قانونی مطالبات کارگران به نفع خود استفاده نموده و سعی دارند با سوء استفاده از آنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

سید محمدی در ادامه گفت: جلسه کمسیون کارگری استان با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با دعوت از مدیران شرکت ها جهت بررسی مشکلات شرکت های سطح شهرستان های رضوانشهر و تالش برنامه ریزی و برگزار خواهد شد تا تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات شرکت های مربوطه اتخاذ شود.

 سرپرست فرمانداری رضوانشهر نیز در ادامه حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری را از اهداف تشکیل کمیسیون کارگری دانست و گفت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم ،از همین رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

محمد مهدی مظفری بر ضرورت شناسایی و رفع مشکلات واحدهای کارگری تاکید کرد و افزود: پشتوانه حقیقی برای استقلال کشور در گرو فعالیت های مسئولانه کارگران و تعامل مثبت و سازنده مدیران واحدهای تولیدی است که در این خصوص کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور را بر عهده دارند.

رئیس کمیسیون کارگری شهرستان رضوانشهر با بیان مشکلات حوزه کارگری شهرستان، خواستار حمایت مسئولین استانی و مجمع نمایندگان استان گیلان درمجلس شورای اسلامی از بنگاه های بزرگ کارگری این شهرستان شامل چوکا ، جنگل شفارود و همچنین پروژه عظیم سد شفارود با هدف برطرف نمودن رفع موانع موجود در مسیر توسعه، تولید و رونق اقتصادی در این مجموعه ها شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه