موافقین و مخالفین کاهش بودجه سال آتی شهرداری رشت

عاقل منش خواستار راه اندازی اداره “رشت شهر دوستدار کودک ” در شهرداری رشت شد

اعتراض بهراد ذاکری به نصب بنر برای اخذ مجوز موسیقی خیابانی

توانمندسازی نیروی انسانی مهمترین نیازمندی در حوزه گردشگری است

 پیشرفت در زندان با ایجاد وحدت در کارگروهی و انسجام سازمانی صورت می پذیرد

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت

ابنیه و تاسیسات برای جانبازان و معلولان مناسب سازی شود

قدردانی از آتش نشانان تولم شهر به مناسبت سالروز حادثه تلخ پلاسکو

تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

تعامل خوبی بین مجموعه دولت و کمیته امداد وجود دارد

تخفیف ۸۵ درصدی هزینه های درمان ناباروری زوجین در گیلان

کد خبر: 49274 | تاریخ انتشار: ۹:۴۹:۳۲ - یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس صورت گرفت؛

تجلیل از فرزندان شهید شاغل منطقه یک شهرداری رشت

 مراسم تجلیل از فرزندان شهدا و خانواده های ایثارگر کارکنان منطقه یک شهرداری رشت با حضور سرهنگ عباس بایرامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در دفتر مدیر منطقه یک شهرداری رشت برگزار شد.

سرهنگ عباس بایرامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار کرد: استان گیلان ۸ هزار شهید، ۲۴ هزار جانباز و بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ ایثارگر دارد و اکثر خانواده ها در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

وی با اشاره به اینکه مادران شهدا در طول سال ها زحمات زیادی کشیده اند افزود: زحمات مادران شهدا به سختی درک می شود و آنها برای تربیت فرزندان خود زحمات زیادی کشیده اند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امنیت و آسایش ایران امروز را مرهون خون شهدا دانست و گفت: همه ما مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم.

سرهنگ بایرامی با اشاره به اینکه انتظارات جامعه از فرزندان و خانواده های شهدا بالا است مطرح کرد: فرزندان و خانواده های شهدا همواره ثابت کرده اند در تمامی عرصه ها موفق هستند و توانایی های خود را اثبات کرده اند.

وی با اشاره به اینکه باید در کتب درسی شهدای گرانقدر ما به عنوان قهرمانان اصلی دنیای امروز به دانش آموزان معرفی شوند گفت: امروزه تکلیف ما است که اسناد مربوط به شهدا و خانواده های آنان را جمع آوری کنیم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همچنین از آغاز گردآوری دانش نامه دوران دفاع مقدس خبر داد و افزود: باید سعی کنیم تمامی اسناد مربوط به شهدا و دوران هشت سال دفاع مقدس را جمع آوری کنیم.

ناصر عطایی مدیر منطقه یک شهرداری رشت در این مراسم اظهار داشت: ۳۵ نفر از همکاران شهرداری منطقه یک ایثارگر، فرزندان ایثارگر و خانواده های معظم شهدا هستند.

وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند گفت: همه مسئولان هرچه قدر برای خانواده های شهدا خدمت کنیم باز هم نمی توانیم گوشه ای از زحمات آنان را جبران کنیم.

مدیر منطقه یک شهرداری رشت خدمت به خانواده های شهدا را ادامه راه شهدا دانست و یادآور شد: باید تمام توان راه شهدا را ادامه دهیم و از لحظه ای به خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا غافل نشویم.

عطایی با اشاره به اینکه خانواده های معظم شهدا ذخیره نظام و انقلاب هستند بیان کرد: خانواده های معظم شهدا کمترین توقعات را دارند و بدون توقع و هیچ منتی خدمت رسانی می کنند.

مدیر منطقه یک شهرداری رشت با اشاره به اینکه بودجه این منطقه سال گذشته به صورت کامل تحقق یافت گقت: امسال نیز با همت کارکنان با وجود شرایط اقتصادی جامعه از مناطق دیگر شهرداری جلوتر هستیم.

عطایی از اجرای ۲۶ پروژه عمرانی در منطقه یک شهرداری رشت خبر داد و گفت: بیشتر این پروژه ها ۵۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

امیر ترومیده مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت نیز در این دیدار اظهار کرد: شهرداری رشت یکی از دستگاه هایی است که بیشترین مجموعه خانواده های شهدا و ایثارگر را دارد.

وی افزود: واحد رسیدگی به امور ایثارگران در بیشتر مناطق و سازمان های شهرداری راه اندازی شده است و ۱۳ نماینده برای رسیدگی به امور ایثارگران در مناطق و سازمان ها تعیین شده اند.

 

مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت پیشنهاد داد: المان و تندیس از شهید داودی، شهردار اسبق این منطقه در این منطقه نصب و جانمایی شود.

در انتهای دیدار نیز از فرزندان شهدای شاغل منطقه یک شهرداری تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم سرهنگ عباس بایرامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، ناصر عطایی مدیر منطقه یک شهرداری رشت، امیر ترومیده مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت و جمعی از فرزندان شهید شاغل منطقه یک شهرداری رشت حضور داشتند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه