پرداخت پنج میلیاردی برای آبنما در سازمانی که حساب هایش مسدود است

احترام دولت به اجماع استانی برای انتخاب استاندار گیلان احترام به خواسته مردم است/ گیلان سکوی پرتاب مدیران غیربومی نشود

گزارش تصویری چهارمین یادبود همسر حجت الاسلام شفیعی با سخنرانی ایت الله صالحی خوانساری در مسجد امام رضا گلسار

مجمع مهندسین ۲۵ سال سابقه سیاسی دارد / چطور آن موقع که منویات اقایان تامین می شد مجوزدار بودیم الان شدیم فاقد مجوز!

تقارن ماه محرم با هفته دفاع مقدس ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ حماسی و عاشورایی است/ نظارت و کنترل بر فروش نوشت افزارها در آغاز فصل تحصیلی تشدید شود

اجاره استند و واتربند از اول تا ۱۵ محرم برای هیئت های مذهبی رایگان است

توصیه به حفظ محیط زیست در ایام عزاداری حسینی

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش گیلان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

صنعت چاپ گیلان نیازمند حمایت و همراهی مسئولان

جای انجام هزینه‌های اضافی در عزاداری‌های محرم فرهنگ‌سازی کنید

ارائه خدمات رایگان اتوبوس های شهری برای روز اول ماه مهر/ راه اندازی گشت ویژه مدارس برای سال تحصیلی جاری

 استان گیلان امسال گرم‌ و خشک‌ترین سال خود را تجربه کرد

کد خبر: 4947 | تاریخ انتشار: ۲۳:۳۱:۳۵ - جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ | ۳ نظر | چاپ |

انتقاد رشاد از دخالت نمایندگان شهرستان رشت در عزل و نصب ها

مهدی رشاد از دخالت های بی مورد برخی مسئولان و نمایندگان این شهرستان در امور داخلی تصمیمات شورای اسلامی کوچصفهان و عزل و نصب های شهر کوچصفهان انتقاد کرد. وی افزود: با توجه به شرح وظایف تعریف شده برای شورای اسلامی شهر ها در قانون ، کاملا مشخص است که اعضای شورای اسلامی شهرها افراد مستقلی هستند که با رای اعتماد مردم جهت انجام امور شهری فعالیت می نمایند و با اجماع نظر مشورتی اعضا می توانند جهت بهبود وضعیت معیشتی مردم مصوباتی را در حوزه عملکرد شهرداری ها با تائید مراجع فرادستی و استانی به انجام برسانند لذا هر گونه اظهار نظرهای شخصی در این حوزه سبب می گردد شوراهای اسلامی که از درون مشکلات جامعه شهری آگاه هستند و در ارتباط مستقیم با مردم می باشند نتوانند تغییرات موثری را در حوزه عملکردی خود انجام دهند که چنین اقداماتی برازنده مردم فهیم کوچصفهان نمی باشد . نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در ادامه با اشاره به اینکه مدتی است که برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با عنوانهای مختلف سعی در به کرسی نشاندن افراد وابسته به خود در شهر کوچصفهان دارند که از دید اعضای شورا و مردم دارای سابقه اجرایی و مدیریتی مطلوبی نمی باشند که این مسئله باعث نگرانی هایی در جامعه شهری و اعضاء شورای اسلامی این شهر شده است. وی همچنین به اختلاف بین شهردار و اعضا شورا اشاره کرد و اظهار داشت : دغدغه اصلی اعضا شورا مطالبات به حق مردم در چارچوب قانون می باشد حال آنکه اختلاف سلیقه بین مسئولین باعث شده مردم شهر کوچصفهان مظلوم واقع شوند و دیگران برای آنان تصمیم بگیرند که این وضعیت برای آینده مطلوب ارزیابی نمی شود و در آینده نه چندان دور شاهد بروز تنش ها و اختلافات عمیقی در سطح مدیریت شهری در این حوزه خواهیم بود که نمونه بارز آن را امروز در وضعیت ورزش و آب شرب مصرفی و … در کوچصفهان شاهد هستیم . وی خاطر نشان کرد: شهر کوچصفهان با توجه به موقعیت استراتژیک خاص خود در منطقه و بهره مند بودن از بزرگترین بازار دام در استان، بازار سنتی، معدن شن و ماسه و … از منابع درآمدی خوبی برخوردار است که نیاز به مدیریت صحیح دارند که متاسفانه تاکنون این ظرفیت به تهدید تبدیل شده که همگان از این وضعیت رنج می برند . وی در پایان با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر کوچصفهان همواره در مسیر قانون و شرح وظایف خود حرکت می کند خواستار توقف چنین اعمال نفوذ های شخصی در مدیریت شهری کوچصفهان شد و اعلام کرد : چنانچه این وضعیت تغییر نکند و یا این فشار های غیر قانونی همراه با تهدید ادامه یابد گزارش تفصیلی به مردم ارائه خواهم کرد .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ ديدگاه مطلب براي " انتقاد رشاد از دخالت نمایندگان شهرستان رشت در عزل و نصب ها " ارسال شده است.

 1. بازاری گفت:

  یه سوال تو عضو شورای کدوم شهری ؟؟؟؟؟
  اگه عضو شورای کوچصفهانی که  اصلا” تو کوچصفهان پیدات نیست و در مجالس دیگر میگویی….
   حنات  که پیش ما رنگ نداره،  سخنرانی  بفرما
    مشغول باش

 2. علی برق گفت:

  ممنون از استاد رشاد و اینهمه نگرانی برای شهر ما کوچصفهان استاد رشاد بهتر نیست اول یک گفتگو بارئیس اداره آب میکردید یا با مصدق اداره ورزش بعد …. حق با شماست آب کوچصفهان مشکل دارد شما برای حل این مشکل چه کردید ؟شما چند جلسه در منطقه یا در استان برای حل این مشکل کردیدبقیه دوستانتان در شورا چه کردند چند جلسه با رئیس اداره آآب گذاشتید؟حال یک سوال دیگر ؟ شما چرا با شهردار اختلاف دارید؟مگر چه کار غیر قانونی ایشان انجام داده اند بگویید تا از شما حمایت کنیم؟

 3. مرتضی خاکپور گفت:

  دوران جنگ  یک نفر مقام  از شهر دزفول دستور داد  خیار به  خوزستان وارد نشود؟!

   ( برای حمایت از خیار خوزستان )

   و تمام راه های ورودی خوزستان را برای ورود خیار بستند ؟!

  و 20 سال است ورود برنج ممنوع است ؟!

  گیلانی از گرانی برنج ندارد ؟!

  http://khakpour-m.blogfa.com

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه