شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

یک نفر در ساحل چمخاله غرق و دو نفر مفقود شدند

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

با ایجاد لندفیل جدید در رشت مخالفیم

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

اجرای دوره جانشین پروری پرستاری در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

استاد صمصام، تاریخ مجسم و معنادار گیلانیان در عرصه تلفیق موسیقی با مفاهیم دینی و مذهبی است

ضرورت حصول اطمینان در سرمایه گذار تالاب عینک

کد خبر: 4947 | تاریخ انتشار: ۲۳:۳۱:۳۵ - جمعه ۱۷ مرد ۱۳۹۳ | ۳ نظر | چاپ |

انتقاد رشاد از دخالت نمایندگان شهرستان رشت در عزل و نصب ها

مهدی رشاد از دخالت های بی مورد برخی مسئولان و نمایندگان این شهرستان در امور داخلی تصمیمات شورای اسلامی کوچصفهان و عزل و نصب های شهر کوچصفهان انتقاد کرد. وی افزود: با توجه به شرح وظایف تعریف شده برای شورای اسلامی شهر ها در قانون ، کاملا مشخص است که اعضای شورای اسلامی شهرها افراد مستقلی هستند که با رای اعتماد مردم جهت انجام امور شهری فعالیت می نمایند و با اجماع نظر مشورتی اعضا می توانند جهت بهبود وضعیت معیشتی مردم مصوباتی را در حوزه عملکرد شهرداری ها با تائید مراجع فرادستی و استانی به انجام برسانند لذا هر گونه اظهار نظرهای شخصی در این حوزه سبب می گردد شوراهای اسلامی که از درون مشکلات جامعه شهری آگاه هستند و در ارتباط مستقیم با مردم می باشند نتوانند تغییرات موثری را در حوزه عملکردی خود انجام دهند که چنین اقداماتی برازنده مردم فهیم کوچصفهان نمی باشد . نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت در ادامه با اشاره به اینکه مدتی است که برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با عنوانهای مختلف سعی در به کرسی نشاندن افراد وابسته به خود در شهر کوچصفهان دارند که از دید اعضای شورا و مردم دارای سابقه اجرایی و مدیریتی مطلوبی نمی باشند که این مسئله باعث نگرانی هایی در جامعه شهری و اعضاء شورای اسلامی این شهر شده است. وی همچنین به اختلاف بین شهردار و اعضا شورا اشاره کرد و اظهار داشت : دغدغه اصلی اعضا شورا مطالبات به حق مردم در چارچوب قانون می باشد حال آنکه اختلاف سلیقه بین مسئولین باعث شده مردم شهر کوچصفهان مظلوم واقع شوند و دیگران برای آنان تصمیم بگیرند که این وضعیت برای آینده مطلوب ارزیابی نمی شود و در آینده نه چندان دور شاهد بروز تنش ها و اختلافات عمیقی در سطح مدیریت شهری در این حوزه خواهیم بود که نمونه بارز آن را امروز در وضعیت ورزش و آب شرب مصرفی و … در کوچصفهان شاهد هستیم . وی خاطر نشان کرد: شهر کوچصفهان با توجه به موقعیت استراتژیک خاص خود در منطقه و بهره مند بودن از بزرگترین بازار دام در استان، بازار سنتی، معدن شن و ماسه و … از منابع درآمدی خوبی برخوردار است که نیاز به مدیریت صحیح دارند که متاسفانه تاکنون این ظرفیت به تهدید تبدیل شده که همگان از این وضعیت رنج می برند . وی در پایان با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر کوچصفهان همواره در مسیر قانون و شرح وظایف خود حرکت می کند خواستار توقف چنین اعمال نفوذ های شخصی در مدیریت شهری کوچصفهان شد و اعلام کرد : چنانچه این وضعیت تغییر نکند و یا این فشار های غیر قانونی همراه با تهدید ادامه یابد گزارش تفصیلی به مردم ارائه خواهم کرد .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ ديدگاه مطلب براي " انتقاد رشاد از دخالت نمایندگان شهرستان رشت در عزل و نصب ها " ارسال شده است.

 1. بازاری گفت:

  یه سوال تو عضو شورای کدوم شهری ؟؟؟؟؟
  اگه عضو شورای کوچصفهانی که  اصلا” تو کوچصفهان پیدات نیست و در مجالس دیگر میگویی….
   حنات  که پیش ما رنگ نداره،  سخنرانی  بفرما
    مشغول باش

 2. علی برق گفت:

  ممنون از استاد رشاد و اینهمه نگرانی برای شهر ما کوچصفهان استاد رشاد بهتر نیست اول یک گفتگو بارئیس اداره آب میکردید یا با مصدق اداره ورزش بعد …. حق با شماست آب کوچصفهان مشکل دارد شما برای حل این مشکل چه کردید ؟شما چند جلسه در منطقه یا در استان برای حل این مشکل کردیدبقیه دوستانتان در شورا چه کردند چند جلسه با رئیس اداره آآب گذاشتید؟حال یک سوال دیگر ؟ شما چرا با شهردار اختلاف دارید؟مگر چه کار غیر قانونی ایشان انجام داده اند بگویید تا از شما حمایت کنیم؟

 3. مرتضی خاکپور گفت:

  دوران جنگ  یک نفر مقام  از شهر دزفول دستور داد  خیار به  خوزستان وارد نشود؟!

   ( برای حمایت از خیار خوزستان )

   و تمام راه های ورودی خوزستان را برای ورود خیار بستند ؟!

  و ۲۰ سال است ورود برنج ممنوع است ؟!

  گیلانی از گرانی برنج ندارد ؟!

  http://khakpour-m.blogfa.com

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه