ضرورت حرکت در چهارچوب قانون/ قدردانی از مجموعه کارکنان شهرداری طی ۱۱ ماه کار سخت/ شهرداری ملک همگان است/ رشت مهد نخبگان است

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

پیامد تشدید تنش‌ها در خاورمیانه

آمریکا به دنبال “۱۱ سپتامبر” سازی از حادثه نفت‌کش‌ها

حمله به دو نفت‌کش در دریای عمان

نامه نمایندگان به «روحانی» درباره افزایش حقوق کارمندان+ متن‌نامه

ترامپ دوباره مدعی تغییر رفتار ایران شد

قیر رایگان با گذشت حدود دو ماه از سال هنوز توزیع نشده است

حکم انتصاب ناصر حاج محمدی به عنوان شهردار رشت ابلاغ می شود

تکاپوی هند برای از سرگیری واردات نفت از ایران

جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران بسیار خطرناک است

۲۸ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق برای فرزند استاندار سابق و داماد استاندار فعلی

کد خبر: 49906 | تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳:۱۲ - چهارشنبه ۱۰ بهم ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

عضو هیئت رئیسه مجلس:

رئیس جمهور ۱۵ بهمن به مجلس می‌آید

عضو هیئت رئیسه مجلس از حضور رئیس جمهور در مجلس خبر داد و گفت:‌ وی برای شرکت در جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان دوشنبه هفته آینده در مجلس حضور خواهد داشت

اسدالله عباسی اظهار داشت: جلسه استماع،‌ بررسی برنامه‌ها و رأی اعتماد به سعید نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با حضور رئیس جمهور دوشنبه هفته آینده مقارن با ۱۵ بهمن در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هفته آینده مجلس را از لحاظ کاری و با توجه به تعطیلات پیش‌رو هفته‌ای پرکار اعلام کرد و بیان داشت:‌ با توجه به در پیش بودن تعطیلات و ایام بزرگداشت دهه فجر جلسه رأی اعتماد به نمکی به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه لایحه بودجه ۹۸ به مجلس پس از تعطیلات دهه مبارک فجر خبر داد و عنوان کرد: کمیسیون تلفیق مجلس در تاریخ یاد شده لایحه را به صحن علنی مجلس می‌آورد تا مفاد آن توسط نمایندگان مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از حضور رئیس جمهور در صحن علنی مجلس برای دفاع از برنامه‌های کاری وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان سخن گفت و افزود: زمان این برنامه به دلایل مختلف از قبیل تعطیلات دهه فجر و ارائه بودجه ۹۸ تغییر کرد و به دوشنبه هفته آینده موکول شد.

عباسی وضعیت و شرایط فعلی وزارت بهداشت و درمان را با توجه به مشکلات و چالش‌های فراوانی که در آن ایجاد شده بسیار خطیر و حساس خواند و ابراز داشت: به اعتقاد بنده و با توجه به خلاء شدیدی که احساس می‌شود، این وزارتخانه به سکان‌داری قوی نیاز دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس نتیجه جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت و درمان را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت:‌ با توجه به سابقه خوب سعید نمکی در مسئولیت‌های اجرایی و در وزارت بهداشت برآیند جلسه رأی اعتماد به وی مثبت خواهد بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه