«همه برابرند اما برخی برابرتر!»

غریبه‌ها

تلاش برای عبور ماهی‌ها

به چیزی جز استعفا حتی فکر هم نکن آقای تاج!

گیلان ویتنام بعدی

رضا رسولی شایسته تحسین نه تخریب

آیا گیلان تبدیل به محل بازیافت پسماندهای پتروشیمی جنوب می شود!؟

لزوم گشایش مرزها برای واردات خودرو

مسئولیت سقوط فوتبال گیلان با کیست؟

شاهکار گرانی دولت در سکوت نمایندگان مردم

برنامه راهبردی گیلان در مواجهه با تغییر اقلیم

بحران مدیریت در مدیریت بحران

کد خبر: 50399 | تاریخ انتشار: ۹:۲۷:۳۷ - سه شنبه ۳۰ بهم ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

شباهت شهرداری رشت به استخوان پلنگ صورتی!

بی شک حال و روزهای چند سال گذشته این سازمان شباهت زیادی با این کارتون معروف دارد که در آن کاراکترهای داستان برای استخوان یقۀ همدیگر را می درند! و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ حیله و نیرنگی رویگردان نیستند.
کارتون پلنگ صورتی را اکثرا به خاطر داریم این کارتون یکی از فیلم‌های سریالی کوتاه نقاشی متحرک قدیمی است که محبوبیت آن باعث تولید چندین سری از فیلمهای کوتاه نقاشی متحرک شده‌ است. در یکی از این سریال ها که به استخوان پلنگ صورتی معروف است در عصر حجر همه از جمله پلنگ صورتی با تمام انرژی برای تصاحب یک استخوان به دنبال آن می دوند و این استخوان در دست کاراکترهای کارتون می چرخد و پس از زمان اندکی به دست کاراکتر دیگر می افتد!
شرایط کنونی سازمان شهرداری رشت نیز بی شباهت با این قسمت کارتون پلنگ صورتی نیست. شهرداری رشت متاسفانه رکورد تغییر شهردار را دارد و نمی توان از تاثیر این تغییرات بر روی عدم توسعه یافتگی شهر رشت به سادگی گذشت.
شهرداری رشت در دهه گذشته شرایط کم نظیری را تجربه کرده است. افراد مختلف با برنامه های گوناگون به عنوان شهردار انتخاب شدند اما خیلی زودتر از موعدی که بتوانند از عملکرد خود دفاع کنند برکنار شده اند.
امیدواریم که اعضای شورای اسلامی شهر رشت اینبار یک فرد توانمند، متعهد و کاربلد را به عنوان شهردار انتخاب و با اهدای فرصت برای انجام برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرایط مناسب را برای توسعه شهر رشت فراهم کنند.

>>احمد رمضانی<<

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه