مهلت تخفیف ویژه ترخیص خودروهای توقیفی در گیلان فقط تا پنج روز دیگر

گزارش تصویری از حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و خانواده ایثارگران شهرداری رشت در مزار شهدا

رودخانه های گوهر رود و زرجوب، پسماند و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است

با همدلی مثبت میان نهادها و دستگاه‌های مختلف استان، فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری در گیلان ایجاد شده است/ جذب گسترده از گذشته مانع پویایی شهرداری‌ها شده است

جزئیات نرخ ۱۴ محصول لبنی

مرحله سوم وام ضروری بازنشستگان کشوری واریز شد

گزارش تصویری مراسم معارفه ناصر حاج محمدی شهردار رشت و تودیع سرپرست شهرداری و شهردار سابق

ضرورت حرکت در چهارچوب قانون/ قدردانی از مجموعه کارکنان شهرداری طی ۱۱ ماه کار سخت/ شهرداری ملک همگان است/ رشت مهد نخبگان است

تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

کد خبر: 50889 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۳۶ - یکشنبه ۲۰ اسف ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

گیلان قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی کشور شد

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان روز یکشنبه اظهار داشت: در جریان این مسابقات که در بخش مردان برگزار شد ، تیم آتش نشانی رشت نماینده گیلان در این مسابقات عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.
سعید علیپور افزود: در جریان این مسابقات، تیم آمادگی جسمانی مردان آتش نشانی رشت موفق شد با اقتدار برابر تمامی حریفان خود به برتری دست یابد تا در نهایت روی سکوی قهرمانی این مسابقات قرار گیرد.
وی ادامه داد: مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی کارمندان کشور در آیتم های مختلف برگزار شد که تیم آتش نشانی رشت با موفقیت تمامی این مراحل را پشت سر گذاشت تا در نهایت با کسب بیشترین امتیاز قهرمان کشور شود.
وی بیان کرد: در رقابت های آمادگی جسمانی قهرمانی کارمندان کشور در بخش مردان، زبده ترین تیم های این رشته از استان های مختلف حضور داشتند که در بوشهر با هم به رقابت پرداختند.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین تیم آتش نشانی رشت علاوه به کسب قهرمانی در رقابت های آمادگی جسمانی کارمندان کشور، در مسابقات طناب کشی قهرمانی کارمندان کشور نیز که در رشت برگزار شده بود، در بخش مردان مقام قهرمانی را کسب کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه