بحث زیست محیطی یکی از معضلات محل دفن زباله سراوان است/ ضرورت تعامل و همکاری همه جانبه های دستگاه های زیرساختی با شهرداری در بحث پسماند/ ضرورت احداث و آغاز به کار تصفیه خانه تا قبل از فصل بارندگی

از کجا بفهمیم دیابت نوع یک داریم یا نه؟

کاهش زباله های خشک رشت به دلیل افزایش زباله گردها / کاهش ۱۵۰ تنی تولید روزانه زباله

وقتی متولیان پاسخگو نیستند

واکنش فرمانده سپاه به ادعای مین‌گذاری ایران در عمان

نام ۷ بانوی وزنه‌بردار ایران در لیست اولیه مسابقات جهانی

نصب تجهیزات ترافیکی مورد نیاز در سطح شهر رشت

عدم رسیدگی شهرداری لاهیجان به فضای سبز شهری

ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان

بازدید ناصر حاج محمدی شهردار رشت از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به منظور بررسی پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

کاسبی پررونق راه آهن از جوانان جویای کار گیلانی

کد خبر: 51250 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۴:۴۵ - دوشنبه ۶ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان خبر داد:

مشکلی در گیلان به‌ لحاظ آب‌گرفتگی معابر وجود ندارد

رضا اسلامی با اشاره به آمادگی همه فرمانداران شهرستان‌ها برای مقابله با حوادث طبیعی اظهار کرد: طبق ابلاغیه ستاد مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی درباره بارندگی و برای جلوگیری از هرگونه مشکل به تمام فرمانداران شهرستان‌های گیلان دستور تشکیل جلسه مدیریت بحران داده‌ایم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت استان گیلان گفت: طبق آخرین گزارشات تاکنون هیچ‌گونه مشکلی در استان گیلان به‌ لحاظ آب‌گرفتگی معابر وجود نداشته و تمام دستگاه‌های اجرایی در آمادگی کامل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اذعان به اینکه شدت بارش‌ها در غرب استان بوده تصریح کرد: بارش‌ها از دیشب آغاز که شدت آن بیشتر در مناطق غربی استان بوده که احتمال دارد باعث بالا آمدن آب رودخانه‌ها شود.

اسلامی با تأکید بر تضعیف سامانه بارشی از فردا در استان گیلان افزود: طبق آخرین گزارش هواشناسی سامانه بارشی تا فردا در استان گیلان ادامه و از فردا روند روبه کاهشی خواهد داشت.

وی با درخواست از مسافران برای رعایت نکات ایمنی بیان کرد: از گردشگران و مسافران می‌خواهم در حاشیه رودخانه‌ها توقف نکرده و وسایل زمستانی را در کوهستان با خود نگه‌داشته تا در مواقع بحرانی از آن‌ها استفاده کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه