بحث زیست محیطی یکی از معضلات محل دفن زباله سراوان است/ ضرورت تعامل و همکاری همه جانبه های دستگاه های زیرساختی با شهرداری در بحث پسماند/ ضرورت احداث و آغاز به کار تصفیه خانه تا قبل از فصل بارندگی

از کجا بفهمیم دیابت نوع یک داریم یا نه؟

کاهش زباله های خشک رشت به دلیل افزایش زباله گردها / کاهش ۱۵۰ تنی تولید روزانه زباله

وقتی متولیان پاسخگو نیستند

واکنش فرمانده سپاه به ادعای مین‌گذاری ایران در عمان

نام ۷ بانوی وزنه‌بردار ایران در لیست اولیه مسابقات جهانی

نصب تجهیزات ترافیکی مورد نیاز در سطح شهر رشت

عدم رسیدگی شهرداری لاهیجان به فضای سبز شهری

ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان

بازدید ناصر حاج محمدی شهردار رشت از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به منظور بررسی پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

کاسبی پررونق راه آهن از جوانان جویای کار گیلانی

کد خبر: 51263 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸:۵۶ - سه شنبه ۷ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

مسمومیت ۲۴ نفر در گیلان

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان امروز گفت: صبح امروز ۱۸ نفر در یک ویلای اجاره‌ای در روستای گت گسر شهرستان تالش بر اثر احتراق ناقص سوخت بخاری و استنشاق گاز منوکسیدکربن مسموم شدند.
دکتر پیمان اسدی افزود: ۱۶ نفر از این افراد خودشان به مراکز درمانی مراجعه کردند و ۲ نفر با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید نورانی تالش منتقل شدند.
وی گفت: ۱۰ نفر از این مسمومان در بیمارستان بستری هستند و ۸ نفر مرخص شدند.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان افزود: دیروز هم یک مرد و زن تبریزی بعلت استنشاق گاز منوکسید کربن ناشی از روشن کردن زغال داخل چادر مسافرتی دچار مسموم شدند.
دکتر پیمان اسدی با بیان اینکه این حادثه در بازار ساحلی شهر آستارا رخ داد افزود: امدادگران اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی حادثه دیدگان را به بیمارستان شهید بهشتی آستارا منتقل کردند.
وی گفت: حال عمومی این ۲ گردشگر تبریزی مساعد گزارش شده است.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان همچنین از مسمومیت ۴ نفر از اعضای یک خانواده در شهر آستارا بر اثر انتشار گاز منوکسید کربن خبر داد و افزود: این افراد در داخل خانه خود بر اثر احتراق ناقص سوخت بخاری دچار مسمومیت شدند که با اقدامات درمانی نیرو‌های اورژانس از مرگ نجات یافتند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه