تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

نسخه پزشکان الکترونیکی می‌شود

پیام تبریک جواد شهند رئیس شورای اسلامی کار شهرداری رشت به شهردار رشت

پیامد تشدید تنش‌ها در خاورمیانه

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

٧ درمان طبیعی برای خشکی پوست

تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در حفظ درختان شهری با تهیه و تدوین دستورالعمل ضوابط و اصول فنی و ایمنی سر برداری و انتقال درختان سطح شهر

ادامه اجرای طرح پاکسازی هفتگی محلات شهر رشت

نرخ رسمی ۲۷ ارز بانکی کاهش یافت

کد خبر: 51296 | تاریخ انتشار: ۸:۴۷:۰۱ - پنجشنبه ۹ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

توفیق اجباری پایان عصر مدیران گوش به فرمان برخی شورانشینان در سایه تقابل ادامه دار!

پرداخت حقوق های معوقه شهرداری رشت با درایت دو مدیر مستقل و بومی

پس از آن که سید محمدعلی ثابت قدم در اواخر شورای چهارم سرانجام از راس شهرداری رشت کنار گذاشته شد صحبت هایی از بدهی ۹۵۰ میلیارد تومانی از سوی شورانشینان مطرح شد و زمانی که مسعود نصرتی قزوینی نژاد این شهرداری را با هدف مدیریت در پایتخت به حال خود رها کرد اندک امید ایجاد شده در خصوص کاهش بدهی ها و به روز شدن حقوق کارکنان در حال تبدیل شدن به یاس بود.

این اما پایان ماجرا نبود. کشمکش های درون شورایی باعث شد تا سرپرستی علی بهارمست در راس شهرداری تا امروز به نزدیک ۹ ماه برسد و توفیقی اجباری برای کارکنان رقم بخورد. بهارمست که همواره چهره ای حامی کارکنان و پاکدست شناخته می شد حالا فرصت داشت تا حقوق های معوقه را با تلاش خود به حداقل مقدار ممکن کاهش دهد.

علی بهارمست در این مسیر تنها نبود و مدیری توانمند به نام یعقوب امیری را به عنوان مدیر مالی این مجموعه عریض و طویل در کنار خود می دید که تحولی محسوس را در این حوزه به وجود آورد. امیری علاوه بر کاهش بدهی ها و جلوگیری از برخی پرداخت ها که در مقاطعی شائبه سلیقه ای بودن داشت، موفق شد تا حقوق های معوقه را نیز به روز رسانی کند.

با تلاش زوج مدیریتی بهارمست و امیری و البته تعدادی دیگر از مدیران و مناطق و پیگیری برخی شورانشینان، در واپسین ساعات سال ۹۷ تمامی حقوق های معوقه کارکنان پرداخت شد و بر خلاف ماه ها و سال های اخیر این بار کارکنان با دست خالی به استقبال نوروز نرفتند و این بار حرفی از حقوق های معوقه نبود.

بهارمست و امیری که به دلیل استقلال در بسیاری از تصمیمات خود، ظاهرا چندان هم مدیران محبوبی برای گروهی از شورانشینان به شمار نمی روند نشان دادند می توان از درون مجموعه شهرداری مدیرانی توانمند داشت و شاید شورانشینانی که برای یافتن شهردار، ایران گردی کرده اند راه راه اشتباه رفته اند.

انتظار می رود شورانشینان و شهردار آینده نیز فارغ از تمایلات حزبی و ستادی، از توانمندی های مدیران شهرداری در جای صحیح و به نحو مطلوب استفاده نمایند و گرایشات فردی را بر منافع جمعی ترجیح ندهند؛ انتظاری که روز به روز از این شورا با این سطح از تقابل ها کمرنگ و کمرنگ تر می شود..

منبع: حرف تازه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه