بحث زیست محیطی یکی از معضلات محل دفن زباله سراوان است/ ضرورت تعامل و همکاری همه جانبه های دستگاه های زیرساختی با شهرداری در بحث پسماند/ ضرورت احداث و آغاز به کار تصفیه خانه تا قبل از فصل بارندگی

از کجا بفهمیم دیابت نوع یک داریم یا نه؟

کاهش زباله های خشک رشت به دلیل افزایش زباله گردها / کاهش ۱۵۰ تنی تولید روزانه زباله

وقتی متولیان پاسخگو نیستند

واکنش فرمانده سپاه به ادعای مین‌گذاری ایران در عمان

نام ۷ بانوی وزنه‌بردار ایران در لیست اولیه مسابقات جهانی

نصب تجهیزات ترافیکی مورد نیاز در سطح شهر رشت

عدم رسیدگی شهرداری لاهیجان به فضای سبز شهری

ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان

بازدید ناصر حاج محمدی شهردار رشت از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به منظور بررسی پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

کاسبی پررونق راه آهن از جوانان جویای کار گیلانی

کد خبر: 51401 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶:۳۷ - پنجشنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

در مقایسه با سال گذشته؛

ورود خودرو در ایام نوروز به گیلان ۸ درصد کاهش یافت

محمدرضا نازک کار با اشاره به اجرای طرح نوروزی در محورهای استان گیلان از ۲۵ اسفند سال گذشته، اظهار کرد: بر اساس آمارهای دریافتی از ۴۲ دستگاه تردد شمار در سطح محورهای استان از ابتدای طرح تا روز گذشته بیش از یک میلیون و ۴۵۲ هزار خودرو وارد استان گیلان شده است.

وی با بیان اینکه این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۸ درصدی همراه بوده است، افزود: بیشترین ورود خودرو از محور آزاد راه قزوین به رشت با ورود ۶۵۷ هزار و ۵۱۶ خودرو بوده است. اوج تردد نیز بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ عصر بوده است.

نازک کار در ادامه با بیان اینکه بر اساس آمارها گیلان پنجمین استان پرتردد کشور است، گفت: علت کاهش ورود خودرو شرایط آب و هوایی و بارش باران در این مدت بوده است.

وی با اشاره به اینکه همزمان در خروج خودرو از استان گیلان نیز در این مدت با کاهش ۱۴.۸ درصدی مواجه بوده‌ایم، بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح تاکنون بیش از یک میلیون و ۳۳۲ هزار خودرو از استان خارج شده‌اند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه