بحث زیست محیطی یکی از معضلات محل دفن زباله سراوان است/ ضرورت تعامل و همکاری همه جانبه های دستگاه های زیرساختی با شهرداری در بحث پسماند/ ضرورت احداث و آغاز به کار تصفیه خانه تا قبل از فصل بارندگی

از کجا بفهمیم دیابت نوع یک داریم یا نه؟

کاهش زباله های خشک رشت به دلیل افزایش زباله گردها / کاهش ۱۵۰ تنی تولید روزانه زباله

وقتی متولیان پاسخگو نیستند

واکنش فرمانده سپاه به ادعای مین‌گذاری ایران در عمان

نام ۷ بانوی وزنه‌بردار ایران در لیست اولیه مسابقات جهانی

نصب تجهیزات ترافیکی مورد نیاز در سطح شهر رشت

عدم رسیدگی شهرداری لاهیجان به فضای سبز شهری

ماجرای شکایت نماینده مجلس از دادستان لاهیجان

بازدید ناصر حاج محمدی شهردار رشت از سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به منظور بررسی پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری

قضیه وام دلچسب مستأجران چیست؟

کاسبی پررونق راه آهن از جوانان جویای کار گیلانی

کد خبر: 51475 | تاریخ انتشار: ۸:۴۵:۰۹ - دوشنبه ۲۰ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

هفت بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی دعوت شدند

علیپور  مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار کرد: از سوی کادر فنی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور، ۱۹ ورزشکار برتر به اردو دعوت شدند که خوشبختانه هفت قایقران از گیلان هستند.

افزود: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی بانوان بزرگسال آبهای آرام کشور از یکشنبه ۱۸ فروردین ماه در دریاچه آزادی تهران زیر نظر کادر فنی این تیم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این اردوی آمادگی در دو بخش کایاک و کانو کانادایی برگزار می‌شود که چهار بانوی قایقران گیلانی در رشته کایاک و سه بانوی گیلانی نیز در رشته کانو کانادایی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

علیپور بیان کرد: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان، نجمه سجادی، آرزو صیاد و تانیا کارگرپور از استان گیلان در بخش کایاک به تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان بزرگسال دعوت شدند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین آتنا رئوفی، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان در بخش کانو کانادایی، نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

علیپور خاطرنشان کرد: تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰، اردوی آمادگی خود را به مدت یک هفته در تهران ادامه خواهند داد.

وی یادآور شد: این مرحله از اردو با برگزاری تست انتخابی به اتمام خواهد رسید و امیدواریم که هر هفت بانوی قایقران گیلانی بتوانند با موفقیت در این اردو، به عضویت تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور درآیند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه