تشریح برنامه های منطقه چهار شهرداری رشت در سال جاری/ از تکمیل پروژه های نیمه تمام تا اجرای ۴۵ هزار متر مربع آسفالت معابر خاکی منطقه

ادامه حواشی مدیره شهرداری رشت؛ آیا انفصال خدمت دیگری در شهرداری رشت رخ خواهد داد؟

کارتخوان‌های غیرفعال جمع می‌شوند

شناسایی۷۴۶ فقره انشعابات غیرمجاز در رشت

بیش از ۱۰ تن مرغ فاسد در رشت امحاء شد

بهمنیار به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور دعوت شد

معاون رئیس جمهور به گیلان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

وکالتنامه چیست ؟ انواع وکالت نامه و حدود اختیارات آن

هر سرگیجه‌ نشان‌دهنده چه اختلالی است؟

تلاش سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت برای حفاظت از چاه فلمن سنگر

هزینه مراسم روز جانباز کارکنان شهرداری به مردم مناطق سیل زده اختصاص یافت

آخرین خبرها از ارائه بسته‌های حمایتی جدید

کد خبر: 51475 | تاریخ انتشار: ۸:۴۵:۰۹ - دوشنبه ۲۰ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

هفت بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی دعوت شدند

علیپور  مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار کرد: از سوی کادر فنی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور، ۱۹ ورزشکار برتر به اردو دعوت شدند که خوشبختانه هفت قایقران از گیلان هستند.

افزود: اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی بانوان بزرگسال آبهای آرام کشور از یکشنبه ۱۸ فروردین ماه در دریاچه آزادی تهران زیر نظر کادر فنی این تیم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این اردوی آمادگی در دو بخش کایاک و کانو کانادایی برگزار می‌شود که چهار بانوی قایقران گیلانی در رشته کایاک و سه بانوی گیلانی نیز در رشته کانو کانادایی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

علیپور بیان کرد: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، الناز شفیعیان، نجمه سجادی، آرزو صیاد و تانیا کارگرپور از استان گیلان در بخش کایاک به تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان بزرگسال دعوت شدند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین آتنا رئوفی، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان در بخش کانو کانادایی، نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

علیپور خاطرنشان کرد: تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان کشور برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰، اردوی آمادگی خود را به مدت یک هفته در تهران ادامه خواهند داد.

وی یادآور شد: این مرحله از اردو با برگزاری تست انتخابی به اتمام خواهد رسید و امیدواریم که هر هفت بانوی قایقران گیلانی بتوانند با موفقیت در این اردو، به عضویت تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور درآیند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه