گزارش تصویری حضور شهردار رشت، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری در رژه خودرویی بسیج ملی کنترل فشار خون

از کارگاه های آموزشی و آزمایشات پزشکی تا سم پاشی و عفونت زدایی گورستان

نامه فسخ قرارداد برانکو به باشگاه پرسپولیس رسید

ماده‌ای اعتیاد آور و خطرناک که بیخ گوش مردم خرید و فروش می‌شود

ضرورت آموزش پذیری پرسنل شهرداری رشت/ اخذ آزمون نانوشته از کارکنان شهرداری

هیچ کس نمیتواند خود را جای شهدا قرار دهد، آنان با گذشت از جان خود فرصتی فراهم کردند که ما امروز با آرامش در این مکان معنوی قرار بگیریم

روستای قاسم‌آباد گیلان ثبت جهانی یونسکو می‌شود

مهلت تخفیف ویژه ترخیص خودروهای توقیفی در گیلان فقط تا پنج روز دیگر

گزارش تصویری از حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و خانواده ایثارگران شهرداری رشت در مزار شهدا

رودخانه های گوهر رود و زرجوب، پسماند و فاضلاب ۳ اولویت شهر رشت است

با همدلی مثبت میان نهادها و دستگاه‌های مختلف استان، فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری در گیلان ایجاد شده است/ جذب گسترده از گذشته مانع پویایی شهرداری‌ها شده است

جزئیات نرخ ۱۴ محصول لبنی

کد خبر: 51606 | تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰:۲۹ - سه شنبه ۲۸ فرو ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

تشریح برنامه های منطقه چهار شهرداری رشت در سال جاری/ از تکمیل پروژه های نیمه تمام تا اجرای ۴۵ هزار متر مربع آسفالت معابر خاکی منطقه

به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، آرش امیرلو مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با تشریح برنامه های سال جاری این منطقه اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم در حوزه آسفالت و سایر حوزه ها ی عمرانی در منطقه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام سال گذشته به صورت جدی در دستور کار منطقه قرار گرفته است افزود: در کنار تکمیل پروژه های نیمه تمام پروژه های شاخص دیگری با توجه به بودجه منطقه برنامه ریزی و تعریف شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با اشاره به پروژه های شاخص این منطقه در سال جاری بیان داشت: پروژه زیرسازی آسفالت برای اجرای ۴۵ هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت معابر خاکی منطقه در دستور کار قرار دارد و در این راستا مناقصه به مبلغ ۴ میلیارد تومان برگزار گردید.

امیرلو با اشاره به اینکه ادامه پروژه ساماندهی بلوار شهید افتخاری در دستور کار قرار دارد گفت: اعتبار اجرای این پروژه ۴ میلیارد تومان بوده و شامل ۴۲۰۰ متر مربع کف پوش، ۶۲۰۰ متر طول جدول، ۳۱۰۰ متر تک جدول، اجرای ۲۳ هزار متر آسفالت از لاین رفت ورودی رشت به سمت فومن و عریض ۴ تا ۵.۵ متر از باند کندرو در برنامه کاری ساماندهی بلوار شهید افتخاری قرار دارد.

وی با اشاره به برگزاری مناقصه به ارزش ۹.۸ میلیارد تومان برای روکش آسفالت معابر اصلی در اسفند سال گذشته مطرح کرد: اجرای ۱۱۵ هزار متر مربع آسفالت معابر اصلی در برنامه قرار داشته که شاخص ترین معبر محله پاره بیجار است.

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت ادامه داد: پیاده روسازی دو سمت بلوار شهید افتخاری که سال های گذشته بدون اقدام باقی مانده بود نیز در دستور کار منطقه چهار قرار دارد.

امیرلو اذعان داشت: اجرای کف پوش به طول ده هزار متر از شهرک حمیدیان تا رازی نیز در برنامه کاری منطقه چهار در سال جاری قرار دارد.

وی همچنین احداث فضای مکث در بلوار شهید افتخاری و ابتدای شهرک اندیشه، مطالعات لوله گذاری حاشیه رودخانه گوهر رود در جنب بیمارستان رازی، بازسازی تیرهای تلسکوپی بلوار شهید افتخاری همراه با جانمایی تصاویر شهدای محدوده منطقه چهار، احداث دو پارک محلی در محدوده منطقه را از دیگر برنامه های سال جاری عنوان کرد.

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت با اشاره به دو کانال خطرآفرین در خیابان های قربانی و خرسندی عنوان داشت: با توجه به درخواست ساکنین این منطقه ایمن سازی این کانال ها نیز در برنامه کاری منطقه چهار قرار دارد.

امیرلو اجرای اصلاح هندسی در خیابان شهید بابایی، خیابان شهید تندگویان و بلوار شیون فومنی و خط کشی معابر فاقد علائم را از دیگر برنامه های این منطقه برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: سایر وظایف ذاتی شهرداری شامل لکه گیری معابر، جمع آوری پسماند و حوزه فضای سبز نیز به صورت روزانه انجام می شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه