تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

نسخه پزشکان الکترونیکی می‌شود

پیام تبریک جواد شهند رئیس شورای اسلامی کار شهرداری رشت به شهردار رشت

پیامد تشدید تنش‌ها در خاورمیانه

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

٧ درمان طبیعی برای خشکی پوست

تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در حفظ درختان شهری با تهیه و تدوین دستورالعمل ضوابط و اصول فنی و ایمنی سر برداری و انتقال درختان سطح شهر

ادامه اجرای طرح پاکسازی هفتگی محلات شهر رشت

نرخ رسمی ۲۷ ارز بانکی کاهش یافت

کد خبر: 52613 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳:۲۹ - سه شنبه ۱ خرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

باشگاه سپیدرود به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان/ دست‌نشان فصل آینده هم سرمربی است

تیم فوتبال سپیدرود رشت که به لیگ یک سقوط کرده از حالا برای بازگشت به لیگ برتر برنامه‌ریزی کرده است. در این میان به نظر می‌رسد با توجه به اینکه از قرارداد نادر دست‌نشان با باشگاه سپیدرود، هنوز یک فصل دیگر باقی مانده، این مربی همچنان سرمربی سپیدرود بماند.

خبر دیگر از سپیدرود اینکه مالک این باشگاه در نظر دارد بازیکنان فصل قبل را حفظ کند اما برخی از آنها قراردادشان به پایان رسیده و قصد جدایی دارند. این در شرایطی است که ۱۰ بازیکن این تیم هنوز با سپیدرود قرارداد دارند، اما بازیکنانی که مهره‌های تاثیرگذاری در فصل گدشته بودند قراردادشان به پایان رسیده و بعید است به ادامه همکاری با سپیدرود و بازی در لیگ یک ادامه دهند.

خبر بعدی از سپیدرود اینکه به گفته کیومرث بیات، مالک باشگاه سپیدرود هیئت مدیره ۵ نفره این باشگاه مشخص شده شده و به زودی معرفی خواهد شد. به این ترتیب و با توجه به صحبت‌های قبلی بیات به نظر می‌رسد اداره کل ورزش استان گیلان دیگر علاقه‌ای به واگذاری این تیم نداشته و قصد دارد با مالکیت موقت به کارش ادامه دهد.

مالک باشگاه سپیدرود همچنین به بودجه ۶ میلیارد تومانی برای فصل بعد اشاره کرد و مدعی شد نیمی از آن را به کمک نهاد‌های دولتی و الباقی را از بخش خصوصی تامین خواهد کرد. این در حالی است که علاوه بر چک‌های علی کریمی که باید این باشگاه پرداخت کند، همچنان بیش از دو میلیارد تومان بدهی روی دست این باشگاه باقی مانده است.

میزان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه