تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

نسخه پزشکان الکترونیکی می‌شود

پیام تبریک جواد شهند رئیس شورای اسلامی کار شهرداری رشت به شهردار رشت

پیامد تشدید تنش‌ها در خاورمیانه

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

٧ درمان طبیعی برای خشکی پوست

تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در حفظ درختان شهری با تهیه و تدوین دستورالعمل ضوابط و اصول فنی و ایمنی سر برداری و انتقال درختان سطح شهر

ادامه اجرای طرح پاکسازی هفتگی محلات شهر رشت

نرخ رسمی ۲۷ ارز بانکی کاهش یافت

کد خبر: 52617 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹:۰۵ - سه شنبه ۱ خرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

تخصیص اعتبار لازم برای ایجاد موزه دفاع مقدس

در نود و سومین جلسه شورای شهر رشت ،مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس با حضور در صحن شورا خواستار دریافت اعتبار مصوب شده در بودجه شهرداری برای احداث موزه دفاع مقدس شد.

فاطمه شیرزاد، منشی شورا با قرائت فرازی از وصیت نامه شهید خلیل رمضان نیا به جناب سرهنگ بایرامی خیر مقدم گفت.   رئیس شورای اسلامی شهر رشت ، سید امیر حسین علوی افزود: شورا انتظار دریافت حکم شهردار معرفی شده را دارد. از اعضای شورا میخواهم ظرف هفته جاری برای پیگیری صدور ابلاغ شهردار به وزارت کشور برویم.   وی از روسای کمیسیون ها نیز خواست تا هفته آتی جلسات خود را جمع بندی کنند.   رئیس شورا اظهار داشت: در مقطع حساس سیاسی و اجتماعی هستیم و دشمن با حساسیت دقیق موقعیت کشور از تمام ظرفیت ها برای ضربه زدن به نظام استفاده می کند و همه به حسب تکلیف می باید با حفظ داشته ها از این مقطع حساس با صلابت عبور کنیم این صلابت در نیروهای نظامی دیده می شود.   علوی افزود: ۴۰ سال بعد از انقلاب، یک نسل جوان جدید مدیریتی در حال انتقال است. بنابراین برای حفظ ارزش های دفاع مقدس، برای نسل جوان باید هزینه کرد. سال گذشته هم دیداری با سرهنگ بایرامی داشتیم و درخواست های ایشان به شهرداری ارجاع شد و شهرداری برای احداث موزه دفاع مقدس به مرکز حفظ ارزشها کمک خواهد کرد. و احداث این موزه افتخاری برای گیلانیان است.   رئیس شورای اسلامی شهر رشت اذعان داشت: درخواست هایی از سوی مدیران نشر و آثار دفاع مقدس به مدیریت شهری شده بود و بر همین اساس برای اجرای موزه دفاع مقدس شورا بودجه ۱۵۰ میلیارد تومانی در بودجه امسال دیده شده است و اکنون درخواست دریافت این اعتبار را دارند. شهرداری و شورا حامی برنامه های فرهنگی بوده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه