تقدیر مدیران شهرداری رشت از علی بهارمست

نگاهی به ۱۰ ماه و ۲۴ روز ثبات مدیریتی در دوران سرپرستی علی بهارمست

خبر بد برای عاشقان آیفون

عملیات عمرانی در سطح منطقه دو رشت

نسخه پزشکان الکترونیکی می‌شود

پیام تبریک جواد شهند رئیس شورای اسلامی کار شهرداری رشت به شهردار رشت

پیامد تشدید تنش‌ها در خاورمیانه

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

٧ درمان طبیعی برای خشکی پوست

تلاش سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در حفظ درختان شهری با تهیه و تدوین دستورالعمل ضوابط و اصول فنی و ایمنی سر برداری و انتقال درختان سطح شهر

ادامه اجرای طرح پاکسازی هفتگی محلات شهر رشت

نرخ رسمی ۲۷ ارز بانکی کاهش یافت

کد خبر: 53179 | تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷:۳۳ - چهارشنبه ۲۳ خرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

هشدار معاونت غذا دانشگاه علوم پزشکی گیلان به خرید کالاهای تقلبی

زهرا حصاری معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان گفت: در زمان خرید و قبل از مصرف کالاهای سلامت محور، از اصالت آنها اطمینان حاصل شود.

وی اظهار داشت: صرفاً داشتن برچسب اصالت کالا بر روی بسته بندی نشان دهنده اصل بودن کالا نیست و برای تأیید اصالت محصول باید کد ١۶ رقمی پوشیده شده بر روی برچسب را به شماره ‪۲۰۰۰۸۸۲۲‬ پیامک کرده و در صورت دریافت جواب تائید، آن کالا واجد اصالت است.

وی خاطر نشان کرد: مواردی دیده شده، که سودجویان با الصاق برچسب‌های جعلی و یا لیبل های کالاهای مجاز دیگر بر روی محصولات غیر مجاز یا تقلبی مبادرت به فریب مشتریان می‌کنند و بارها مشاهده شده خریداران با دیدن برچسب کنترل اصالت بر روی کالا، اعتماد کرده و از روش یاد شده، استعلام نمی‌کنند که این امر منجر به بروز مشکلات و نهایتاً استفاده از کالای غیر مجاز و تقلبی با برچسب جعلی می‌شود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در ادامه اظهار داشت: به همت اداره نظارت بر فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه در اردیبهشت ماه امسال، هزار و ۸۸۶ عدد کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق توقیف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه این میزان کالای قاچاق به ارزش ۱۱۲ میلیون و ۵۳۰ هزار ریال کشف و توقیف شد، اضافه کرد: پرونده واحدهای متخلف برای رسیدگی به مراجع قانونی ذیربط ارسال شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه