اسیدپاشی پدری روی پسر و عروسش در خلخال+عکس

یار غار نخست وزیر

کمال الملک؛ آغازگر نقاشی مدرن در ایران

گهواره گیلان در پنسیلوانیای آمریکا

محبتی که سرپناه می‌دهد/صاحب خانه هایی که انصاف دارند/مشارکت خودجوش مشاوران املاک رشت با پویش صاحبخانه خوب

گاف دادگاه آمریکایی در حکم توقیف نفتکش ایرانی

آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، دانش‌بنیان و فناور+ جزئیات

آیا رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف می شوند؟

جزئیات جدید درباره ثبت‌نام کارت سوخت/برای پیگیری به پلیس +۱۰ مراجعه نکنید

۳ بازیکن به‌خاطر مسایل مالی از “سپیدرود رشت” جدا شدند

احتمال تجمع چند هزار نفری در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان

وقتی تاوان کش مکش های مدیران اداره دارایی و شهرداری را کارکنان می دهند

کد خبر: 54450 | تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹:۱۱ - دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

خط آهن رشت به منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا متصل می‌شود

حسن رستم‌زاد ظهر دیروز در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری این شهرستان اظهار داشت: آستارا یکی از مهم‌ترین شهرهای استان و کشور بوده که با دارا بودن مرز آبی، زمینی و ریلی تبدیل به یک شهر بین المللی شده است.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اینکه آستارا معدن فرصت‌های سرمایه گذاری است افزود: یکی از مهم‌ترین راهکارهای توسعه اقتصادی این شهرستان استفاده از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

رستم‌زاد با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف به حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی هستند تصریح کرد: درب فرمانداری این شهرستان بر روی سرمایه‌گذاران باز است و ما آماده رفع مشکلات این عزیزان هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستارا اظهار داشت: موقعیت‌های گردشگری و تجاری این شهرستان بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری است و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

فرماندار شهرستان آستارا اظهار داشت: جذابیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان ایجاد شده و آمادگی کامل خود را در راستای حمایت از این عزیزان اعلام می کنیم.

رستم‌زاد با تاکید بر اینکه هیچ دولتی به تنهایی  قادر به اجرای طرح‌های سرمایه گذاری نیست اعلام کرد: دولت‌ها تنها می‌توانند با حمایت بخش خصوصی اهداف اقتصادی خود را به پیش ببرند.

وی با اشاره به ایجاد خط آهن بین المللی آستارا-آستارا تصریح کرد: دولت با سرمایه‌گذاری و مشارکت جمهوری آذربایجان، خط ریلی آستارا – آستارا را به ثمر نشاند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری این شهرستان را چندین برابر کرد.

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به موقعیت ممتاز خط آهن و بندر در این شهرستان افزود: خط ریلی آستارا – آستارا نقطه کانونی کریدور شمال -جنوب است و تاثیر آن در حوزه تجارت خارجی غیرقابل انکار است.

رستم‌زاد درباره امکان اتصال خط آهن رشت -آستارا به داخل محدوده منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی بندر آستارا این خط آهن وارد منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا می‌شود.

تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه