اسیدپاشی پدری روی پسر و عروسش در خلخال+عکس

یار غار نخست وزیر

کمال الملک؛ آغازگر نقاشی مدرن در ایران

گهواره گیلان در پنسیلوانیای آمریکا

محبتی که سرپناه می‌دهد/صاحب خانه هایی که انصاف دارند/مشارکت خودجوش مشاوران املاک رشت با پویش صاحبخانه خوب

گاف دادگاه آمریکایی در حکم توقیف نفتکش ایرانی

آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، دانش‌بنیان و فناور+ جزئیات

آیا رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف می شوند؟

جزئیات جدید درباره ثبت‌نام کارت سوخت/برای پیگیری به پلیس +۱۰ مراجعه نکنید

۳ بازیکن به‌خاطر مسایل مالی از “سپیدرود رشت” جدا شدند

احتمال تجمع چند هزار نفری در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان

وقتی تاوان کش مکش های مدیران اداره دارایی و شهرداری را کارکنان می دهند

کد خبر: 54506 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰:۱۳ - سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

با کمک خیران انجام شد؛

اعزام ۲۰نفر از ایتام و محسنین نخبه به مشهد مقدس

خیران برای اعزام این دانش آموزان که در پایه ششم تا دهم تحصیل می کنند حدود ۱۵ ملییون تومان کمک کردند و این ایتام و محسنین به مدت پنج روز علاوه بر زیارت از برنامه های آموزشی و تفریحی بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا جوادزاده، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امدادگیلان با بیان اینکه طرح شوق زیارت یکی از طرح های موفق این نهاد است گفت : این طرح با هدف اعزام نیازمندانی که تابه‌حال به سفر‌های زیارتی مشرف نشده‌اند و با کمک خیران اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح شوق زیارت با شعار ” یاریگر کسانی باشیم که در حسرت زیارت مانده‌اند” بستر مناسبی را برای رساندن کمک‌های مردمی به نیازمندانی که در حسرت زیارت مانده‌اند فراهم می کند افزود : با اجرای این طرح نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با مساعدت خیران و نیکوکاران زمینه سفر آنان فراهم شود.

جوادزاده با بیان اینکه بسیاری از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد دارای نخبگی در زمینه های مختلف از جمله تحصیلی، ورزشی، قرآنی و هنری هستند تصریح کرد : ۲۰ نفر از این ایتام و محسنین با کمک خیران به مشهد مقدس برای زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) اعزام شدند .

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان خاطرنشان کرد : خیران برای اعزام این دانش آموزان که در پایه ششم تا دهم تحصیل می کنند حدود ۱۵ ملییون تومان کمک کردند و این ایتام و محسنین به مدت پنج روز علاوه بر زیارت از برنامه های آموزشی و تفریحی هم بهره مند شدند.

شایسته ذکر است خیران و نیکوکاران می توانند با مراجعه دفاتر کمیته امداد در سراسر گیلان و همچنین سایت emdad.ir و یا تماس با شماره های ۰۱۳۳۳۳۶۵۸۵۲ و ۰۱۳۳۳۳۶۵۷۱۰در طرح شوق
زیارت مشارکت کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه