اسیدپاشی پدری روی پسر و عروسش در خلخال+عکس

یار غار نخست وزیر

کمال الملک؛ آغازگر نقاشی مدرن در ایران

گهواره گیلان در پنسیلوانیای آمریکا

محبتی که سرپناه می‌دهد/صاحب خانه هایی که انصاف دارند/مشارکت خودجوش مشاوران املاک رشت با پویش صاحبخانه خوب

گاف دادگاه آمریکایی در حکم توقیف نفتکش ایرانی

آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، دانش‌بنیان و فناور+ جزئیات

آیا رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف می شوند؟

جزئیات جدید درباره ثبت‌نام کارت سوخت/برای پیگیری به پلیس +۱۰ مراجعه نکنید

۳ بازیکن به‌خاطر مسایل مالی از “سپیدرود رشت” جدا شدند

احتمال تجمع چند هزار نفری در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان

وقتی تاوان کش مکش های مدیران اداره دارایی و شهرداری را کارکنان می دهند

کد خبر: 54784 | تاریخ انتشار: ۹:۴۳:۱۲ - سه شنبه ۲ مرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

پیگیری مجدانه نمایندگان گیلان در انتخاب استاندار بومی

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به اهمیت انتخاب استاندار بومی برای گیلان اظهار کرد: به‌عنوان نماینده مردم رشت به‌صورت مجدانه پیگیر انتخاب استاندار بومی به‌عنوان نماینده دولت در استان خواهم بود.

وی با تأکید بر دغدغه خود پیش از انتخاب استاندار گیلان مبنی بر انتخاب استاندار بومی گفت:  درزمانی که  انتخاب سالاری به‌عنوان استاندار گیلان مطرح بود، به‌هیچ‌عنوان با او ملاقات نکرده و باوجود فشارهایی که برایم ایجاد می‌کردند تا آخرین لحظه حاضر به دیدار با او نشدم، زیرا وی را شایسته استان نمی‌دانستم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم انتخاب استاندار بومی و آگاه به ظرفیت‌های استان افزود: اگر وزیر کشور دوباره بدون در نظر گرفتن منافع گیلان، استاندار غیربومی را در استان حاکم کند طبق وظیفه نمایندگی خود مقاومت می‌کنم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که بعد از انتخاب استاندار، نماینده مردم در جلسات با استاندار شرکت نکند، تصریح کرد: اگرچه در زمان مطرح بودن سالاری به‌عنوان گزینه استاندار تا آخرین لحظه با او ملاقات نکرده‌ام اما بنا به وظیفه نمایندگی خود بعد از انتخاب وی در جلسات مختلف با او حاضرشده و پیگیر مطالبات مردم بودم.

کوچکی‌نژاد با اشاره به شیطنت رسانه‌ای برخی از رسانه‌ها مبنی بر ملاقات کاری وی با سالاری بیان کرد: برخی از رسانه‌ها با شیطنت رسانه‌ای عکس‌های ملاقات کاری با سالاری را منتشر کرده تا دلیلی بر عدم صداقت ادعای من را مطرح کنند، درصورتی‌که عدم ملاقات و پافشاری بر انتخاب نشدن استاندار غیربومی به قبل از انتخاب سالاری برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه چهارتا پنج نفر نیروی قوی بومی در گیلان شرایط استاندار شدن را دارند، افزود: این افراد از جناح‌های مختلفی هستند که با شناخت و آگاهی به ظرفیت استان می‌توانند قدم‌های مؤثری در توسعه استان گیلان بردارند.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه