قبل از خرید آب معدنی به برچسب روی آن دقت کنید!

خبرهای داغ سخنگوی وزارت خارجه از دیدار روحانی با ترامپ تا گام چهارم هسته‌ای

گزارش تصویری جلسه شورای معاونین شهرداری با حضور شهردار رشت

شبنم نعمت زاده با ظاهر متفاوت پای میز محاکمه رفت

میزان وقوع سرقت در گیلان ۶۸ درصد افزایش یافت

خبر خوش برای تاکسیران‌ها

بالستیک‌های دریایی ایران ۲ هزار کیلومتری شدند

سه دستگاه آمبولانس دارای سردخانه سیار در رشت به کارگیری شد

سامانه پیش فروش خودرو راه اندازی می شود

آیین رونمایی از مجموعه داستان های گیلان (به کوشش پرویز فکرآزاد) در خانه فرهنگ گیلان برگزار می شود

گزارش یک طرفه برنامه شبکه باران درباره انتخابات هیات کاراته گیلان

مشکلات زیست محیطی سراوان به قوت خود باقیست

کد خبر: 55274 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۷:۳۸ - سه شنبه ۱۶ مرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در اقشار:

اصحاب رسانه پیش قراولان جنگ نرم هستند

عاشوری با بیان اینکه اصحاب رسانه پیش قراولان جنگ نرم هستند، گفت: امروز پیشرفت علم و مدرنیته سبب تقابل فرهنگی شده است.

«کیا عاشوری» در نخستین دوره کارگاه آموزشی خبرنگاری حرفه‌ای که در سالن کانون شهید حق‌شناس خمام برگزار شد اظهار کرد: رزمندگان جنگ نرم باید وظایف خود را با توجه به شرایط کنونی به درستی انجام دهند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در اقشار با بیان اینکه ما هر چه در این چهل سال داریم از شهداست، افزود: ما در همه مولفه‌هایی قدرت، به یک اقتدار جهانی رسیده‌ایم که مدیون خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه شهدا فضای آرامش و امنیت را برای ما فراهم کرده‌اند، گفت: ۳۶۰ درجه پیرامون کشورمان، کشمکش‌ها و جنگ‌های فراوانی وجود دارد اما به برکت خون شهدا و به رهبری رهبر فرزانه‌مان، کشور در آرامش است.

عاشوری با بیان اینکه در این چهل سال کشور ما مورد هجمه امپراتوری‌های بزرگ بوده و همیشه ایستاده و مقابله کرده است، تصریح کرد: ملت ما همه عناصر کشور قدرتمند را دارد.

وی با بیان اینکه چهار عنصر سبب قدرتمند شدن یک کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از عناصر مهم ملت است که در این چهل سال مردم همه جا نقش خوب خود را به درستی انجام داده‌اند.

عاشوری با بیان اینکه رهبری عنصر دوم است که در ایران اسلامی رهبر هوشیار سبب شناساندن راه درست است، اظهار کرد: سومین عنصر، آرمان‌های والا برای تحقق تمدن اسلامی است که در گام دوم انقلاب به آن اشاره شده است.

وی، دشمن بزرگ را از دیگر عناصر قدرت دانست و افزود: از دل دشمنان قدرتمند ما به این مقام رسیدیم.

عاشوری با بیان اینکه امروز پهبادهای ما بر سر آمریکایی‌ها سبب شده تا فارسی صحبت کنند، گفت: در حوزه‌های مختلف به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم و موشک را به فضا پرتاب و سینه فضا را می‌شکافیم.

وی با بیان اینکه امروز کشور در مولفه‌های مادی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و نظامی به جایگاه بلندی رسیده است، تصریح کرد: ما به عنوان یک کشور بزرگ و قدرتمند در جهان قد علم کردیم.

عاشوری با بیان اینکه پیشرفت علم و مدرنیزه در فرهنگ و تقابل جنگ فیزیکی اثر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: در جنگ سخت همه چیز در سه مرحله مشخص می‌شود اما امروز پیشرفت علم تاکتیک عملیات رو یکی کرده است.

وی با بیان اینکه امروز پیشرفت علم و مدرنیته سبب تقابل فرهنگی شده است، اظهار کرد: بزرگترین ابزار جنگ‌های نوین رسانه است که خبرنگاران، رزمندگان این عرصه هستند.

عاشوری با بیان اینکه استکبار جهانی با ابزار مدرنیته به دنبال این است که ذهن‌های جوانان را از محیط خانواده دور کند افزود: نقش اصحاب رسانه بیش از رزمندگان زمان جنگ است.

وی با بیان اینکه آمیختگی صلح و جنگ به قدری نامعلوم است که اصحاب رسانه باید شفاف‌سازی کنند، گفت: دشمن از فضای رسانه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کند.

عاشوری با بیان اینکه اصحاب رسانه پیش قراولان جنگ نرم هستند، تصریح کرد: ایمان، تقوا، تعهد و صداقت خبرنگاران معادلات را به نفع ما تغییر داد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران امروز نقش شهدا را دارند، خاطرنشان کرد: اگر در این جنگ نتوانیم پدافند خوبی داشته باشیم قافله را باختیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه