شب پر لرزش از شمال تا جنوب کشور

پشت پرده بقای پراید در اقتصاد ایران

قبل از خرید آب معدنی به برچسب روی آن دقت کنید!

خبرهای داغ سخنگوی وزارت خارجه از دیدار روحانی با ترامپ تا گام چهارم هسته‌ای

گزارش تصویری جلسه شورای معاونین شهرداری با حضور شهردار رشت

شبنم نعمت زاده با ظاهر متفاوت پای میز محاکمه رفت

میزان وقوع سرقت در گیلان ۶۸ درصد افزایش یافت

خبر خوش برای تاکسیران‌ها

بالستیک‌های دریایی ایران ۲ هزار کیلومتری شدند

سه دستگاه آمبولانس دارای سردخانه سیار در رشت به کارگیری شد

سامانه پیش فروش خودرو راه اندازی می شود

آیین رونمایی از مجموعه داستان های گیلان (به کوشش پرویز فکرآزاد) در خانه فرهنگ گیلان برگزار می شود

کد خبر: 55668 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳:۵۹ - چهارشنبه ۳۱ مرد ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

رئیس شورای شهر رشت مطرح کرد:

اعضای شورا بدهکار مردم هستند/ شورا نباید با اقدامات خود باری بر دوش مردم اضافه کند

اسماعیل حاجی‌پور، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر رشت پس از به حد نصاب نرسیدن جلسه بابت عدم حضور تعدادی از اعضای شورا، اظهار داشت: حتی اگر ده جلسه دیگر شورا نیز با تأخیر همراه باشد جلسه را لغو می‌کنیم. هیچ جلسه‌ای نباید بیش از ۳۰ دقیقه تأخیر داشته باشد و از این پس پرتال شورا تمام تأخیرها برای حضور در جلسات را باید به اطلاع شهروندان برساند.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه سه تن از اعضای شورای شهر رشت در خارج از استان حضور دارند، ادامه داد: متأسفانه سایر غایبین جلسه هیچ پاسخی به تماس‌ها و پیامک بنده برای حضور در جلسه ندادند.
حاجی پور با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه اعضای شورا خدمت به مردم است، تصریح کرد: ۱۰ روز است که طرح‌ها و لوایح شورا بر زمین مانده. در جلسه امروز چند طرح و لایحه مهم داشتیم که یکی از آن‌ها نامه اعتراض فرمانداری شهرستان رشت در خصوص چند مورد از مصوبات جلسه بود که یکی از آن‌ها در خصوص زمینی بود که به‌صورت رایگان در منطقه سلیمانداراب در اختیار شهرداری قرار می‌گرفت که با عدم تشکیل جلسه و با توجه به اینکه امروز آخرین روز پاسخگویی رسمی شورا به نامه فرمانداری بود، دیگر امکان پاسخگویی به اعتراض وجود نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه عدم تشکیل جلسات شورا مانع انجام امور نخواهد شد، بیان داشت: انتظار داریم همه اعضای شورای شهر در جلسات و در کنار ما حضور داشته باشند؛ زیرا همه اعضای شورا باید بدانند که بدهکار مردم بوده و هستند.
رئیس شورا با بیان اینکه هرگز به دنبال سمت و جایگاه نبوده‌ام، اذعان داشت: اگر همین امروز اعضای شورا بخواهند از سمت ریاست شورا استعفا خواهم داد تا مجدداً انتخابات هیئت‌رئیسه شورا برگزار شود. بنده به دنبال خدمت صادقانه بوده و هستم اما باید بدانیم و قبول کنیم که بسیاری از مردم با شورای شهر قهر هستند. مردم مشکلات زیادی دارند و شورا نباید با اقدامات خود باری بر دوش مردم اضافه کند.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه