تاریخ : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ 13 شوال 1441 Thursday, 4 June , 2020

ثبت رکورد تاریخی دیگر برای بورس

  • کد خبر : 56112
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
ثبت رکورد تاریخی دیگر برای بورس

شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز چهارشنبه سیزدهم شهریور ماه با رشد ۴ هزار و ۶۰۴ واحد وارد کانال ۲۹۰ هزار واحد شد و به عدد ۲۹۰ هزار و ۱۷۸واحد رسید و رکورد تاریخی دیگری را به ثبت رساند و این در حالی است که نمادهای بازار پایه فرابورس امروز برای اعمال قوانین جدید تا ۲۵ ام شهریور ماه بسته شدند

شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز چهارشنبه سیزدهم شهریور ماه با رشد ۴ هزار و ۶۰۴ واحد وارد کانال ۲۹۰ هزار واحد شد و به عدد ۲۹۰ هزار و ۱۷۸واحد رسید و رکورد تاریخی دیگری را به ثبت رساند و این در حالی است که نمادهای بازار پایه فرابورس امروز برای اعمال قوانین جدید تا ۲۵ ام شهریور ماه بسته شدند.

در جریان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۱٫۵۹ درصد رشد کرد؛ شاخص کل هم وزن نیز ۲٫۲۶ درصد مثبت بود و ارزش معاملات نیز از مرز ۱۴ هزار میلیارد ریال گذشت. شاخص فرابورس نیز با رشد حدود ۵۵ واحدی به پله ۳ هزار و ۷۷۰ واحدی رسید.
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در یک حرکت پیوسته با رشد بیش از ۴ هزار و ۶۰۰ واحدی وارد کانال ۲۹۰ هزار واحد شد و این در حالی است که امروز بازار پایه برای اعمال قوانین جدید تا ۲۵ شهریور ماه بسته می شود.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.