بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی ۱۵ سال محروم شد

هدف‌گذاری صادرات ۵۰ میلیون دلاری در گیلان طی امسال

تصادف مرگبار دو تویوتا ۲۸ نفر را به کام مرگ کشاند

گزارشگر دیدار عراق – ایران مشخص شد

با این دمنوش پاییزی از دردهای سیاتیک در امان باشید

آخرین وضعیت تصمیم انتخاباتی علی لاریجانی

دیدار وزیر تعاون با نماینده ولی فقیه در گیلان در رشت

چهارمین حضور بین المللی فیلم آرزوی رضا در چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد

ایران را تحریم کنید نه ما را !

توضیحات قوه قضائیه درباره دستگیری «ابر بدهکار فراری»

فرصت ۲ ماهه به وکلا برای نصب کارتخوان

انتصاب مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان

کد خبر: 57375 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲:۲۵ - دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

مصدومیت یک نوجوان بر اثر برخورد با قطار باری در رشت

پیمان اسدی اظهار داشت : مصدومیت یک دانش آموز به دلیل برخورد قطار باری از نوع تجهیزاتی برای تعمیر ریل قطار صبح امروز (دوشنبه) به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان اطلاع داده شد.

وی افزود: بعد از دریافت این خبر مبنی بر نیاز به  ارائه خدمات فوریت های پزشکی، بلافاصله تیم ۱۱۵ گیلان به محل حادثه اعزام شدند و دانش آموز مصدوم را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

برای رفت‌وآمد ایمن قطارها و جلوگیری از سوانح احتمالی ۱۷ متر از هر طرف ریل راه‌آهن حریم راه‌آهن تعیین‌شده است توجه داشته باشیم حضور در این حریم خطرساز و ممنوع است.

قطارها با توجه به وزن، سرعت و اصطکاک خود حین حرکت،  برای توقف نیاز به طول ترمز طولانی دارند که حداقل آن ۷۰۰ متر است، لذا به جهت عدم امکان توقف سریع به هم‌وطنان در حاشیه خطوط راه‌آهن توصیه می‌شود از حرکت روی ریل اجتناب نموده و کودکان و نوجوانان را نسبت به خطرات این امر آگاه نمایند.

در گذرگاه‌های هم‌سطح جاده و ریل، حق تقدم همیشه با قطار است و رانندگان خودرو باید با رعایت کامل مقررات و احتیاط از گذرگاه‌ها عبور نمایید.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان دارای ۳۷ پایگاه جاده ای و ۲۵ پایگاه شهری با افزون بر ۴۷۰ نیرو، ۱۲۰ دستگاه آمبولانس فعال، دو دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

راه آهن قزوین – رشت به صورت یک خطه، از ایستگاه سیاه چشمه در شمال غرب قزوین و قبل از شهر تاکستان از خط آهن اصلی تهران – تبریز منشعب شده و با گذر از روستاهای کوهین و شیرین سو در محدوده شهرهای لوشان، منجیل، رودبار، رستم آباد و امامزاده هاشم ادامه مسیر داده و به ایستگاه رشت می رسد.

ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
اوقات شرعی


Linkestan
Linkestan
آخرین اخبار

دیجیتال سامانه