برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، شرکت های پخش و اصناف گیلان نوعدوستی خود را نشان دادند

اهدای بیش از ۸۵۰ هزار ماسک بهداشتی به دانشگاه علوم پزشکی توسط سازمان صمت گیلان

مرکز بهداشت برای یاری شهرداری رشت وارد میدان شد

آتش نشانان مدافعان تلاشگر سلامت شهروندان هستند

رشتی ها در خانه ماندند/ شهردار رشت از همکاری مردم در سیزده به در قدردانی کرد

پاک سازی و ضدعفونی روزانه شهر رشت توسط حوزه خدمات شهری

با مشارکت موکب محسنین و گروه رستوران هاى رازقى( کمپین رزم مشترک) انجام شد؛ تهیه و توزیع بسته هاى بهداشتى بین سفیران پاکیزگى و سلامت شهر

دولت باز هم کارگران بازنشسته را خط زد/ چرا نوبخت ۱۰ هزار میلیارد تومان به همسان‌سازی مستمری بازنشستگان کشوری اختصاص می‌دهد اما به فکر بازنشستگان کارگری نیست؟!

آقای نوبخت در این گیرودار کرونا نمک به زخم ما نپاشید!

جلسه مهم نوبخت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان

آمار سازمان جهانی بهداشت از مبتلایان به کرونا در دنیا

شایعه عجیب درباره لیگ قهرمانان آسیا

کد خبر: 58832 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶:۱۶ - پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ | بدون نظر | چاپ |

ادامه بی حرمتی به گیلانی ها؛

هجوم به یک ملت با یک سریال موهوم!

متاسفانه بار دیگر شاهد بی حرمتی به  قومی بزرگ از ایران هستیم؛ صدا و سیما و عوامل شبکه ۳ با پخش سریال مذموم وارش مردم غیرتمند و بزرگ گیلان را مورد اهانت قرار داده اند.
با رجوع به تاریخ پر افتخار گیلان با چهره های ممتازی در عرصه های علمی، فرهنگی و جهادی مواجه می شویم؛ مردان و زنان پر آوازه ای که سبب فخر و مباهات گیلان و ایران در دنیا شده اند.
واقعا مشخص نیست که عوامل فیلم با ساخت این سریال چه خواسته ای را دنبال می کرده اند!؟ چرا باید مردم گیلان به صورت افرادی بی‌فرهنگ، دزد، چاقوکش و … در مقابل قهرمان فیلم نشان داده شوند!؟

چه ضرورتی باعث شده است که این افراد اینگونه گونه حیثیت و عزت قومی را مورد تعرض قرار دهند؟ آیا برای ساخت و تولید و پر کردن برنامه تلویزیونی می توان عزت و حیثیت مردمی را به بازی گرفت!؟
این اقدام شبکه سه سیما، نه تنها توهین به مردم گیلان بلکه توهین به ملتی است که در طی سالها در کنار هم در مقابل مشکلات و تعرضات بیگانگان ایستاده اند و ثابت کرده اند که با هر قومیت و زبانی از یک پیکره هستند.

بی شک برخورد سریع و قاطع با عوامل سازنده فیلم زشت و موهن وارش و بانیان پخش آن از صدا و سیما تنها خواسته مردم گیلان است و امیدواریم صدا و سیما با توقف پخش این سریال از ادامه توهین به گیلانی ها جلوگیری نماید.

فرزند گیلان مسعود عباس نژاد رشت ۹۸/۹/۲۱

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه