برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، شرکت های پخش و اصناف گیلان نوعدوستی خود را نشان دادند

اهدای بیش از ۸۵۰ هزار ماسک بهداشتی به دانشگاه علوم پزشکی توسط سازمان صمت گیلان

جناب نوبخت بین بازنشستگان دولت و کارگران بازنشسته فرق نگذارید!

مرکز بهداشت برای یاری شهرداری رشت وارد میدان شد

آتش نشانان مدافعان تلاشگر سلامت شهروندان هستند

رشتی ها در خانه ماندند/ شهردار رشت از همکاری مردم در سیزده به در قدردانی کرد

پاک سازی و ضدعفونی روزانه شهر رشت توسط حوزه خدمات شهری

با مشارکت موکب محسنین و گروه رستوران هاى رازقى( کمپین رزم مشترک) انجام شد؛ تهیه و توزیع بسته هاى بهداشتى بین سفیران پاکیزگى و سلامت شهر

آیا بازنشستگان کارگری شهروند درجه دو هستند؟/ آیا خون بازنشستگان کشوری و لشکری رنگین‌تر است؟

دولت باز هم کارگران بازنشسته را خط زد/ چرا نوبخت ۱۰ هزار میلیارد تومان به همسان‌سازی مستمری بازنشستگان کشوری اختصاص می‌دهد اما به فکر بازنشستگان کارگری نیست؟!

آقای نوبخت در این گیرودار کرونا نمک به زخم ما نپاشید!

جلسه مهم نوبخت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان

کد خبر: 62121 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲:۱۴ - چهارشنبه ۵ فرو ۱۳۹۹ | بدون نظر | چاپ |

رزمایش «دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت» سپاه در گیلان آغاز شد

رزمایش ۳ روزه «دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت» سپاه صبح امروز با هدف گندزدایی و پاکسازی اماکن و معابر عمومی و تمرین اقدامات مربوط به پدافند بیولوژیک و ارتقای سطح روحیه مردم در میدان شهدای ذهاب رشت آغاز شده و به‌زودی در سراسر گیلان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان در حاشیه برگزاری رزمایش سراسری «دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت» در مرکز گیلان اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با این ویروس باید تلاش کنیم تا این تهدید تبدیل به فرصت شود.

سردار محمد عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: در رزمایش سراسری که با عنوان «دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت» نامگذاری شده تلاش می‌کنیم که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و آمادگی خود را برای دفاع همه جانبه در برابر جنگ بیوتروریسم افزایش دهیم تا این ویروس ما را دچار مشکل نکند.

وی با اشاره به تلاش سپاه گیلان برای برقراری امنیت و سلامت در جامعه گفت: تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک نیروی زمینی سپاه به همراه نیروهای لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان و همچنین بیش از ۱۵۰ نفر نیروی متخصص و مستعد در راستای رزمایش شهدای عرصه سلامت با ۶۵ دستگاه مخصوص اقدام به گندزدایی اماکن عمومی می‌کنند.

استاندار گیلان نیز در حاشیه این رزمایش با بیان اینکه ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی با ماشین‌آلات مخصوص از راه‌های مبارزه با ویروس کرونا است اظهار داشت: در حال حاضر گندزدایی معابر و اماکن عمومی گیلان با همکاری شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و سپاه استان در حال انجام است و این اقدامات ادامه دارد.

ارسلان زارع افزود: یکی از اهداف برگزاری رزمایش شهدای سلامت در واقع انجام عملیاتی گسترده‌تر و منسجم‌تر برای پاکسازی و گندزدایی اماکن و معابر عمومی در استان است که این رزمایش امروز با همت سپاه قدس گیلان، تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک نیروی زمینی سپاه و لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه گیلان در مرکز استان آغاز و به‌زودی در سراسر استان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی توسط مردم خاطرنشان کرد: مردم استان باید همچنان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و جز در مواقع ضروری از خانه خارج نشوند زیرا تهدید این ویروس هنوز در استان گیلان وجود دارد.

ارسلان‌ سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه استان گیلان با همکاری کادر درمان و بهداشت، سپاه استان و بسیج توانست در طرح غربالگری و بسیج ملی مقابله با کرونا در کشور پیشتاز باشد اظهار داشت: خوشبختانه با مشارکت سپاه، بسیج و کادر بهداشت شاهد مشارکت ۸۶ درصدی مردم گیلان در طرح غربالگری بودیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه