تاریخ : دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020

واکنش قالیباف به شکست آمریکا در شورای امنیت: پیروزی واقعی زمانی است که مردم تغییرات ملموس در زندگی احساس کنند

  • کد خبر : 66990
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
واکنش قالیباف به شکست آمریکا در شورای امنیت: پیروزی واقعی زمانی است که مردم تغییرات ملموس در زندگی احساس کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست حقوقی آمریکا در شورای امنیت، با بیان اینکه پیروزی واقعی زمانی است که مردم تغییرات ملموس در زندگی احساس کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست حقوقی آمریکا در شورای امنیت، با بیان اینکه پیروزی واقعی زمانی است که مردم تغییرات ملموس در زندگی احساس کنند گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، پس از شکست مفتضحانه آمریکا در زمینه حقوقی و سیاسی، حرکت های یک جانبه آمریکا که مورد اعتراض دیگر کشورهای جامعه بین الملل است را رصد و اقدامات متقابل لازم را برای صیانت از منافع مردم با جدیت پیگیری و به صحن علنی مجلس ارائه دهند.

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور با بیان اینکه دشمن به آنچه می‌خواست نرسید ولی نباید به این شکست‌های حقوقی و سیاسی آمریکا دلخوش باشیم و فراموش کنیم که دشمن ظالم ما در صورت ادامه یافتن برخی غفلت‌ها، گام به گام در تشدید تحریم‌ها جلوتر می‌آید تا به نظام تحریم‌ها، شکل جدیدی بدهد، گفت: هرگاه در برابر اقدامات آمریکا منفعل عمل کردیم، فشار تحریمی بیشتری به معیشت مردم وارد شده است.
وی افزود: وظیفۀ ما آن است که مردم را قوی کنیم. مسئلۀ مردم ما ناکارآمدی در ادارۀ کشور است ؛ مسئلۀ مردم ما شرایط معیشتی است؛ مسئلۀ مردم ما حمایت نشدن از لحاظ اقتصادی است.
قالیباف با اشاره به اینکه ما نباید کشور و معیشت مردم را معطل غرب کنیم، تاکید کرد: باید مردم را در اولویت قرار دهیم و باید از تجربه‌های روشن ملت ایران بهره بگیریم و بدانیم که دشمنی آمریکا با این ملت، ریشه‌دار است و اینکه ترامپ رئیس جمهور شود یا بایدن، هیچ تغییری در سیاست اصلی ضربه زدن به ملت ایران حاصل نخواهد شد.
وی در ادامه گفت: پیروزی واقعی را باید زمانی اعلام کنیم که اقتصاد و مردم ما قوی شده باشند و احساس کنند در زندگی آنها تغییرات ملموس ایجاد شده است.
رئیس مجلس تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی پس از شکست مفتضحانه آمریکا درحوزه حقوقی و سیاسی حرکت های یک جانبه آمریکا که مورد اعتراض دیگر کشورهای جامعه بین الملل نیز هست را رصد و اقدامات متقابل لازم برای صیانت از منافع مردم را  با جدیت پیگیری و به صحن ارائه کند.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.