تاریخ : شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹ 8 ربيع أول 1442 Saturday, 24 October , 2020

برگزاری جلسه شورای معاونین منطقه دو

  • کد خبر : 67111
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
برگزاری جلسه شورای معاونین منطقه دو

جلسه شورای معاونین منطقه دو با حضور طیبه بینا سرپرست منطقه، معاونین و مسئولین حراست و بازرسی برگزار شد.

جلسه شورای معاونین منطقه دو با حضور طیبه بینا سرپرست منطقه، معاونین و مسئولین حراست و بازرسی برگزار شد.

طیبه بینا سرپرست منطقه دو اظهار داشت: بنده امانت دار مدیریت در منطقه دو بوده و تا انتخاب مدیر جدید در خدمت کارکنان و شهروندان منطقه هستم.

طیبه بینا ادامه داد: برای رسیدن به این جایگاه ها همه زحمت کشیدید برای ذره ذره زمانی که داریم باید برنامه داشته باشیم. باید با همدلی پیش رویم از فرصت ها استفاده کنیم تا پیش خدا، مردم و خانواده شرمنده نشویم.

بینا با تاکید بر خرد جمعی و استفاده از مشاوره معاونین گفت: بنده در انجام امور با مشورت حرکت میکنم و هر جا که نیاز باشد پشتیبان نیروهای خودم خواهم بود.

وی با تاکید بر حضور سرمایه های انسانی توانمند در منطقه دو بیان داشت: کارکنانی در منطقه داریم که سوابق مدیریتی درخشانی دارند و قطعا با همبستگی و همدلی مشکلات و امور مردم به صورت قانونی حل می شود.

بینا با تاکید بر لزوم افزایش درآمد منطقه گفت: بحث درآمدی مهمترین مقوله است و باید فرای چیزی که برای منطقه مصوب شده محقق شود.

وی به نواحی محوری اشاره کرد و افزود: باید با ایجاد جذابیت برای نواحی کمبود نیروهای نواحی را جبران کنیم.

سرپرست منطقه دو شهرداری رشت اظهار داشت: در حوزه عمرانی تمام برنامه هایی که باید منتج به قرارداد شود بررسی و پیگیری گردند تا عملی شوند.

وی به شرایط آب و هوایی شش ماهه دوم سال اشاره کرد و افزود: باید آماده مواقع بحرانی باشیم. ماشین آلات اورهال شوند تا مشکلی در مواقع بحران نداشته باشیم.

وی به لزوم اطلاع رسانی ساعت کاری دستفروشان اشاره کرد و گفت: ساعت کاری دستفروشان مشخص و اطلاع رسانی گردد. وی افزود: برای دستفروشان باید با هماهنگی سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی برنامه ریزی شود.

سرپرست منطقه دو در پایان خواستار ارائه برنامه توسط معاونین برای حوزه های تحت مدیریت آنها شد.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.