تاریخ : جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021

برای تحولات بزرگ آماده ایم؛ همتی رای ندارد، زمان از دست ندهید

  • کد خبر : 74004
  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
برای تحولات بزرگ آماده ایم؛ همتی رای ندارد، زمان از دست ندهید

همه شواهد و قرائن مستند و معتبر حکایت از آن دارد که جناب آقای سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی ” جمعه ۲۸ خرداد ماه” با آرای قابل توجهی پیروز بلامنازع میدان رقابت است. در انتخابات پیش رو همتی رئیس کل برکنار شده و ساختگی بانک مرکزی رقیب جناب […]

همه شواهد و قرائن مستند و معتبر حکایت از آن دارد که جناب آقای سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی ” جمعه ۲۸ خرداد ماه” با آرای قابل توجهی پیروز بلامنازع میدان رقابت است.
در انتخابات پیش رو همتی رئیس کل برکنار شده و ساختگی بانک مرکزی رقیب جناب رئیسی است که نام دولتش را ” راه سوم” یعنی بعد از دو دولت روحانی دولت سومی هست- گذاشته و متاسفانه چهره های اصلاح طلب هم از وی حمایت می کنند به گونه ای که او خیالات برش داشته و با وجود عملکرد بد و ناموفقش در بانک مرکزی درابرهای سیر می کند.!؟
مردم آگاه و هشیار ایران اسلامی می دانند که آیت الله رئیسی از اولین روز بعد از انتخابات اقدامات دوراندیشانه و با برنامه خود را برای تشکیل یک دولت انقلابی ، پر انگیزه ، با انرژی و تحول گرا آغاز می کند و به نظر می رسد تا پیش از پایان سال ۱۴۰۰ شرایط کشور را از نظراقتصادی، اجتماعی تثبیت خواهد کرد.
همین شرایط که بسیاری از رسانه های منتقد داخلی و خارجی به درستی آن را درک کرده و تحمل این وضعیت را در آینده نزدیک نداشته و لذا موجب شده است با تمام قدرت آتش تهیه طرف های مقابل اعم از اصلاح طلب ها و شبکه های فارسی زبان و رسانه های معاند آمریکایی، اروپایی و عربی علیه این شخصیت مردمی گسترده تر شود.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی شخصیتی که کارنامه عملکردش در سالهای پس از پیروزی انقلاب بسیار شفاف است و در مدت کوتاه مسئولیت بر دستگاه قضایی نشان داد که با اقتدار در مقابل متخلفان، رانت خواران، ثروت اندوزان و کسانی که بنای سست کردن پایه های مستحکم انقلاب اسلامی را دارند، می ایستند که اقبال مردمی ازایشان همین اقتدار و مبارزه با فساد و سالم سازی جامعه است.
تشکیل دولت مردمی قوی با قدرت واقعی و به دور از شعار و فریب از شنبه ۲۹ خرداد ماه و شروع کار اجرایی این دولت از اواسط مرداد ماه بسیاری را نگران کرده است و همه این عوامل ناسالم دریک جبهه قرار گرفتند تا به هر ترتیب نگذارند این شخصیت برجسته پیروز انتخابات شود. متخلفان و افراد فرصت طلب این روزها بیشترین سوء استفاده را از شبکه های ماهواره ای می کنند که پول گردش آنها از آمریکا و کشورهای عربی تامین می شود.
ازدیروز یک خبر در فضای مجازی از سوی گروه های رقیب منتشرشده است که می گویند، سید ابراهیم رئیس درسراسرکشورچندین هزار ستاد انتخابات تشکیل داده و برای هر ستاد چند ده میلیون تومان هزینه کرده است. این خبر حاکی است که هزینه تبلیغات انتخاباتی ایشان در سراسر کشور تا روز انتخابات به ۱۷۰۰ میلیارد تومان می رسد که این خبر طبق بررسی ها و اسناد و مدارک موجود دروغ محض بوده و یک فضا سازی بی اساس برای تخریب است.
نخست آنکه ستادهای انتخاباتی آیت الله رئیسی مردمی بوده و افراد به میل و رغبت زایدالوصفی در این راه گام نهاده اند و به ریاست جمهوری ایشان و خدمات آینده شان باورعمیق دارند.
نظر به اینکه ستادها، مردمی و توسط خود مردم تاسیس و اداره می شود، هزینه ای برای این کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ندارد، اگرچه دراین ستادها به علت کرونا تجمعی نمی شود تا هزینه داشته باشد، بنابراین نه محل ستاد و نه اجتماع و پذیرایی هیچ هزینه ای نداشته و ندارد.
انتشارپوسترهای این شخصیت روحانی و کارآمد هم از طریق طرفداران وی تامین شده و ازتهران هیچ ریالی در نظرگرفته نشده ، ضمن آنکه تعداد پوسترهای آیت الله رئیسی دراستان ها درهر شهر ازچند پوستر معدود بیشتر نیست و هزینه قابل توجهی ندارد.
کلام آخر اینکه – دشمنان و مخالفان ومنتقدان به همان دلایلی که اشاره شد، تحمل ورود ایشان به حوزه اجرایی کشور را ندارند و بیش از همه نگران وضعیت خود و لیفت ولیس های ماهها و سالهای پیش رو هستند.
صاحبان بسیاری از موسسات مالی، شرکت های و کارخانه ها و مدیران مجموعه های متخلف اقتصادی که دردوره صدارت ایشان بردستگاه قضایی سیلی های محکمی خورده اند درهر شرایطی تلاش می کنند در امتداد دولت و شرایط کنونی درآینده باز هم سرکارباشد و آنها به امیال و ثروت اندوزی های حرام خویش بپردازند، اما زهی خیال باطل.

  • نویسنده : مجید محمدپور

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.